Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A farmer miért ekkora divat...

A farmer miért ekkora divat évek óta, amikor egy leggings típusú nadrág sokkal kényelmesebb?

Figyelt kérdés

Férfiak körében pl szinte egyáltalán nem divat a farmeren kívül más nadrág, ha jó idő van, akkor pedig a rövid nadrág. De aki nem szeret rövid nadrágot hordani, az szinte egész évben farmerben jár. Vagy melegítő alsóban, ami sokszor úgy áll, mint tehénen a gatya.

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ezek a passzosabb, gomb és cipzár nélküli nadrágok kényelmi okokból miért nem válik divattá?



2015. ápr. 22. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%
Mert nem férfiasan néznek ki.
2015. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Mert nem mindenki tudja őket jól hordani.. A farmert meg csak felkapják és kész..de egy farmer sokkal csinosabb és jobban oltoztet, termeszetesen nem egy olyanra gonolok amit a sarki kinaiban kaptal le a polcrol..ugyh en is utalom azokat a lanyokat akik azt hiszik h egy leggings helyettesiti a farmert..:))

14

2015. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
A leggings még mindig nem nadrág, az sem amelyikre rá van nyomtatva a gomb meg cipzár, egyik sem. A férfiak meg nem járnak miniruhában, hosszított felsőben meg szoknyában ami a leggingsekhez illik... szóval férfiaknak végképp felejtős viselet.
2015. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Értsétek már meg, hogy a cicanadrág nem nadrág!! Ízléstelenül néz ki, ha úgy hordják, mint egy farmert. A cicagatya inkább egy vastagabb harisnyának felel meg, annyi a különbség, hogy nem ugyanolyan az anyaga.
2015. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Az elso is ugy gondolkodik,hogy egy ferfi akkor ferfi,ha kenyelmetlen ruhat hord meg akkor is ha rohadt kenyelmetlen...

Ezert okosabbak a lanyok ok legalabb azt veszik fel ami kenyelmes es nem foglalkoznak masok velemenyevel...

2015. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert a farmer az minden formájában örök divat, a leggings meg nem nadrág.


Egy normálisabb, komolyabb munkahelyről haza is küldenek, ha egy szál leggingsben mész be és nem takarod el magad elöl-hátul.

2015. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Mellesleg attól hogy neked valami kényelmes, még másnak nem biztos. Nekem például sose volt kényelmes semmi ami a lábamra tapad.
2015. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szóval komolyra veszik ezért, mármint, hogy a farmer nadrág, a leggings meg nem. De én a kényelem miatt tettem fel a kérdést jobban. Nekem van leggingsem és az van ráírva, hogy nadrág. De van ismerősöm aki leggingseket hord, ő is nadrágnak tartja, hisz ezt lehet magában hordani, főleg ezért is szeretik mert divatos és kényelmes.

De ha valakinek végképp nem tetszik, akkor is ott vannak a jeggings nadrágok, farmer hatásúak is vannak, de elasztikusabb mint egy normál farmer. És kényelmesebb, nincs gomb, cipzár rajtuk és nyúlik a derekánál. Ez azért jó, mert sokaknak probléma jó méretű farmert találni, ezek a sztreccses jeggingsek meg nem szorítanak, gumis derekúak, nem kell öv stb.

2015. ápr. 22. 18:35
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
de még a jegginsegeket is hosszú felsővel kell hordani, mert azok is ugyanúgy állnak az ágyéknál, mint a leggingsek, kettéválnak és rohadtul kihangsúlyozzák a puncit. férfiaknál meg eléggé domborodna, elég ízléses lenne...
2015. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Azért vicces hogy ez a nyolcvanas években a tevepata meg a domborodó ágyék még nem volt téma, mi is hordtuk a "biciklisnadrágot" mert Axl Rose-nak is az volt...


Kérdező, szerintem remek kérdés, és talán a következő évtizedben megint divat lesz, ki tudja. Ha nem tetszik a farmer, nem kell azt hordani, vannak azért alternatívák pl cargo pants, szerintem jobban is néz ki és mivel nem olyan passzos, kényelmesebb is (persze van akinek meg a passzos a kényelmes...). Vagy az ülepes nadrág (én ugyan jó szívvel senkit nem buzdítanék ennek viselésére, de biztos kényelmes :) ).

[link]

2015. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!