Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőt vettem, de mondták hogy...

Cipőt vettem, de mondták hogy a lopásgátló jelezni fog ha kimegyek az üzletből, mert a talpában van és nem lehet kiszedni. Van valakinek tapasztalata ilyen téren?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy minden üzletbe ahol csak lehet besípol. :/ Annyit mondtak hogy a cipőt ki kell csak 'gyúrni' és utána nem fog már besípolni. De nem merek nagyon ilyen üzletekbe menni azóta, úgyhogy ha valaki tud rá megoldást, hogy hogyan lehet hatástalanítani vagy ilyesmi annak megköszönném a válaszát!! :)

#cipő #hatástalanítás #lopásgátló #beépített lopásgátló #lopásgátló hatástalanítás
2015. ápr. 23. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtették rendesen lehúzni. Abba boltba kellene visszamenni vele, ahol vetted, ott megcsinálják.
2015. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem az ő hibájuk, mert szóltak is, csak olyan lopásgátló van benne amit nem lehet kiszedni, mert a talpába van :) és hiába megyek vissza a többi üzletbe ugyanúgy be fog sípolni :/
2015. ápr. 23. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiveszik, hanem "hatástalanítják". Vidd vissza az üzletbe és mondd meg, hogy vagy húzzák el rendesen a mágnes előtt vagy cseréljék ki normálisra.
2015. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, nem kiszedni kell, hanem hatástalanítani, amit nem értem miért nem tettek meg... elég fura. Én visszamennék panaszkodni miatta...
2015. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
mi ez a hülyeség, hogy a talpában van és nem lehet kiszedni:DDDDDDDDDDDDDDD ilyen nincs. vagy kamu a kérdés vagy téged átb asztak
2015. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így már én is jártam egy deichmanos csizmával, nem igazán tudtam mire sípolnak be mindig a kapuk, aztán csak rájöttem hogy a cipő a gond :D visszavittem lehúzták rendesen utána nem volt gond.
2015. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer én is hallottam ilyet a Humanicba, vki vett egy cipőt, és ment panaszkodni, h mindenhol besípol, és mondták neki az eladók, h ha használtabb lesz, akkor már nem lesz vele gond.
2015. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lopásgátló funkciója az, hogy fizetésig sípoljon. Ha rendesen lehúzzák a mágneses eszközzel, akkor nem sípolhat.
2015. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennek tényleg így kell működnie, akkor átgondolnám hogy szükségem van -e a cipőre, majd megoldanám hogy visszakapjam a pénzem.
2015. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!