Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átváltana szemüvegről kontakle...

Átváltana szemüvegről kontaklencsére?

Figyelt kérdés
A hétvégén láttam a barátomat először szemüveg nélkül,és nagyon helyes volt nélküle. Egész jól áll neki a szemüveg is,de nélküle még jobb. Nem tudom hogy tudnám feldobni a témát hogy nem gondolkozott-e már azon,hogy átvált valamikor kontaklencsére.

2015. ápr. 23. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk megkérdezed tőle...? Csak így, egyszerűen. Nem tudom, miért kell mindenből problémát csinálni teljesen feleslegesen.

Amúgy van, akinek nem bírja a szeme. Meg van, akinek a pénztárcája, ugyanis nem egy olcsó valami. Ha ez az ok, akkor hiába gondolkodik rajta szegény.

2015. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A kontaktlencse folyamatos kiadás, szóval ha nincs saját fizetése amiből bőven kijön akkor inkább ne emlegesd.

Egyéb esetben mondd el neki amit gondolsz, őszintén, hogy milyen jól nézett ki szemüveg nélkül, és nem gondolkodott-e még kontaktlencsén.

2015. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!