Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M 25%-os feliratkozásért...

A H&M 25%-os feliratkozásért járó kupont hol találom meg?

Figyelt kérdés
Feliratkoztam és küldtek is e-mailt, de ott sehol nincs se kupon, se kuponkód se semmi..

2015. ápr. 26. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy a következő online vásárláskor kapod. Tehát gondolom ugyanazzal az e-mail címmel kell belépni / regisztrálni az online boltjukba és akkor a fizetésnél levonja a 25% kedvezményt. Csak tippelem.


[link]

2015. ápr. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor feliratkoztam akkor küldtek egy e-mailt és ott mellékletben csatoltak egy képet, ez a kupon (van rajta időpont, e-mail cím, minden). Kinyomtatva is elfogadják, de ha vásárláskor a telefonodon meg tudod mutatni az e-mailt akkor az is jó.
2015. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Online gondolom ugyanúgy működik csak nem kell bemutatnod semmit és levonják a 25%-ot.:)
2015. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem emailbe kuldtek egy kodot es fizeteskor kellett beirni.
2015. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Promóciók fül alatt nézted már? Én sem találtam sokáig, de kiderült, hogy azért, mert a rendszer oda dobta.
2015. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én már régebb óta fel vagyok iratkozva a h&m-re, nemcsak azóta mióta van az online bolt. Nem tudom, hogy amiatt van-e , hogy nem kaptam meg a kedvezményes kupont.
2015. ápr. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!