Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt már olyan valakivel,...

Volt már olyan valakivel, hogy valaki mást az öltözködési stílusa miatt jóval rosszabb anyagi helyzetűnek gondolt, mint amilyen valójában volt?

Figyelt kérdés
Pl. Azt gondolta, hogy az illető alsó középosztályú, közben kiderült, hogy valójában felső, de min. felsőközép osztályba tartozik. Öltözködés stílus alatt természetesen nem szakadt ruhákra gondolok, sőt lehetnek márkás cuccok is amiken nincs rajta láthatóan a márkajelzés, így nem lehet tudni mennyibe kerültek.

2015. ápr. 26. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A párom egész családja... A ruháik borzalmasan vacaknak tűnnek mintha valami lepukkant turiból szerezték volna. A páromat is az anyja öltöztette amíg otthon lakott, rá is nagyapa stílusú cuccokat adott, amik ugyan drágák mert nagy márkásak, de rémesek és nem egy huszonévesre valók.
2015. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. Pénz a számlán, és azon fifikázik hogy 900ft helyett 800ft-ért vegyen ruhát.
2015. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De ez neked baj?

Nem érdekel mindenkit a ruha.

2015. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja engem szoktak csóróbbnak nézni, de igazából nem érdekel :D. Megtehetném, hogy drágább üzletekben vásároljak, de jó nekem az olcsóbb, plusz a ruháimat elég sokáig hordom, már-már kopottasra (úgy vagyok vele, minek cseréljem ha sokáig jó). Elég sóher szüleim vannak, de én még őket is túlteszem :D , valahogy nem vonzanak a drága ruhák, nem igazán érdekel a divat.
2015. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem néznek mindig szegénynek, mert évek óta ugyanazokat a cuccokat hordom, néhány szakadt is, ékszereket nem hordok. Pedig van pénzem, csak nem érdekelnek az ilyesmik.
2015. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!