Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lacoste szakértő segítsen! Ez...

Lacoste szakértő segítsen! Ez eredeti?

Figyelt kérdés
Szóval ma turiztam egy közepes állapotú lacoste gallérost, a gombja gyöngyházbol van, mert a gombja mögött el van szinezodve plusz picit hidegebb, létezik olyan hamisítvány aminek még a gombjai is ugyanazok mint az eredetinek? Vagy ez tuti original?
2015. ápr. 27. 09:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Remélem ide téved egy szakértő, nagyon megkoszonnem neki :)
2015. ápr. 27. 09:53
 2/14 anonim ***** válasza:
Kép nélkül...de igen.léteznek olyan hamisítványok,hogy a szakértő is csak pislog. Mellesleg ha turizol,akkor nem mindegy? Úgysem hiszik el,hogy telik neked eredetire,ezért mindenki automatikusan hamisnak könyveli el.
2015. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Majd feltoltok képeket csak most nem gépen vagyok. Az igazság az hogy ma voltam kb másodjára turizni mert bnom mondogatja már régóta hogy ott nagyon jó cuccokat ki lehet fogni. Egyébként van pár eredeti Rl felsom illetve TH polom outletbol, de a francia márkát nem nagyon ismerem, vagyis még nem volt ilyen cuccom. Ezért is lenne jó tudni hogy eredeti e,mert csak akkor hordanam,kamut sose! egy ideje nem engedhetek meg magamnak drága ruhát, és most nézem ez egész jó minőségű,szép fogás lenne. Töltök fel képeket előre is köszönöm a segítséged
2015. ápr. 27. 10:38
 4/14 anonim ***** válasza:
van benne kódszám, és gyártási időpont/szám ott nézd meg
2015. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

címke, ott a típusa, ugye ez egy régebbi [link]


devanlay, ez jelzi az eredetiséget elvileg

[link]


gyöngyház gomb

[link]


[link]


származási hely

[link]


logo

[link]


logo kifordítva

[link]

2015. ápr. 27. 16:08
 6/14 A kérdező kommentje:
most nézem így feltöltve a képek tök rossz minőségűek -.- elnézést, azért remélem vmit lehet látni
2015. ápr. 27. 16:11
 7/14 anonim ***** válasza:

utána néztem, nekem eredetitnek tüník

én írtam a kódszámot elözőleg

2015. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

bár újból megnézve és evvel összehasonlítva

[link]

feltüník hogy a tieden a lacoste biléta alatt is van egy ujabb címke ami az eredetin nincs..

utolso vagyok

2015. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
persze eredetinek tűnik, főleg hogy jobb a minősége mint a silány tommy hilfigeremnek, csak szeretem tudni tényleg biztosan hogy eredeti e, nehogy aztán viszont lássam az ebayon :D mondjuk onnan nem szoktam rendelni ruhát
2015. ápr. 27. 16:56
 10/14 A kérdező kommentje:
igen, mert ez a legújabb kollekcióból van, az enyém egy nagyon régi kollekcióból származik, mivel ugye turis..a mostaniak nem jelzik úgy a származási helyet, ennyit tudok :D ebbe a videóba az enyémhez hasonló régebbi póló van, nézd végig ha gondolod, lehet belőle tanulni :) https://www.youtube.com/watch?v=bZfOaStg6mo
2015. ápr. 27. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!