Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek deszkásan?

Hogyan öltözzek deszkásan?

Figyelt kérdés
Tehát Milyen ruhákat hordjak stb.... kuldhettek linkeket is.

2015. ápr. 29. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Napi hülye kérdés. :D Nem rosszból, de nem lenne egyszerűbb és célravezetőbb, ha olyan ruhákat hordanál, ami mondjuk tetszik és szerinted illik a stílusodhoz ahelyett, hogy "deszkás" cuccokba öltözködnél, amikről nem is tudod, hogy néznek ki? Így jó eséllyel egy stílusidegen öltözéket fogsz magadra tuszkolni.
2015. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány? írt be google-be, hogy skater boy/girl fashion, és megnézheted, hogy melyik tetszik, melyik nem.
2015. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az istennek akarsz úgy öltözni ha azt sem tudod milyen az?
2015. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

komolyan, az volt a kérdése, hogy mi a véleményetek arról, hogyha deszkásan öltözködik? egyedül a 2-esnek volt valami épkézláb javaslata


kérdező, deszkából is van több féle

bő ruhákat akarsz vagy inkább testhez simulóst?

2015. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így igaz, nem a kérdésre válaszoltam, de lévén nem vagyok robot, egy kérdés nyilván további gondolkodásra késztet azon felül, hogy válaszoljak rá. Tőlem aztán mindenki olyan ruhákba jár amilyenekben akar, csak egy javaslat volt, ha deszkás akar lenni a srác, akkor legyen deszkás, kettes voltam.
2015. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kettes én vagyok, nem te :P
2015. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, szóval egyes.
2015. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat Lany vagyok....tudom milyen az a stilus....csqk kivancsi Voltam a ti véleményetekre is.... és plussz koszonom a normalis valaszokat:)
2015. ápr. 30. 00:22
 9/9 A kérdező kommentje:
És inkább testhez simulos ruhákra gondoltam
2015. ápr. 30. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!