Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikini illene hozzám?

Milyen bikini illene hozzám?

Figyelt kérdés
Fehér bőröm van, 165 cm magas vagyok, mellbőség 70A, 75A, csípőm nincs, és majdnem mindenhol lapos vagyok.Hajam szőke és nem hordok/nem szeretem a rózsaszínt. 14/L

2015. ápr. 30. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

H&M!!!!!!!!!!!!!!! És F&F!!!!!!!!!

Én 170 vagyok, fehér bőrű, icipici cicivel.

Rózsaszínt én sem szeretem.

Múlt 7en vettem 2 bikinit, egyiket H&M-ben, másikat Tescoban. 1500 /db , szóval nem is drága. Háromszöges, kis szivaccsal, pici fodorral. Nagyon jók vannak kicsi cicire, nézz körül.

2015. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi van:

[link]

Nagyon jól áll kis mellűeknek. Azt hiszem Bonprixből vettem tavaly. Fehér bőrhöz sötét vagy élénk színt válassz. Világosat, halványat ne.

2015. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Turkizkek triangle szeru
2015. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nyomatják ezeket a hlyeségeket.... látszik, hogy csajok írták ezeket a válaszokat.


szerintem pont hogy akiknek kis mellük van, azokon állnak a leghülyébben az ilyen fodros mittudoménmik, meg az olyan fajták, amiket linkeltetek, amik olyan dekoltázsellenesek a bikinifelsők között.


A másik, amikor egy kicsi vagy átlagos mellű csaj, aki úgy érzi, hogy gáz, hogy nem talicskán tolja maga előtt a melleit, az felvesz valami nagyon bő pulóvert, meg poncsót, meg mittudoménmit.... nah... hát abban még laposabban néz ki, még inkább nem jön ki az alakja! És még laposabbnak néz ki és úgy, mintha nem lenne ott tényleg semmi...


- egy férfi

2015. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. máj. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!