Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire formabontó, hogy egy...

Mennyire formabontó, hogy egy fiú szoknyát vesz fel ballagási ünnepségre?

Figyelt kérdés
Ismerősöm csajnak hiszi magát, belülről az, és ezt szereti kimutatni... a baj ott van, hogy ezzel támadási felületet ad másoknak.
2015. ápr. 30. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős,jó duma..
2015. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ex-sulimba is járt egy srác, aki konkrétan női ruhákban járt-kelt a folyosókon, lányosra nyratta a haját, és csak lányokkal barátkozott.

Eléggé formabontó volt.


De azért ő is meg tudta állni, hogy ne csináljon hülyét magából az összes szülő előtt, így ballagáskor fiúruhában volt.

2015. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé agyalágyultnak nézném.
2015. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mint résztvevő fog menni, nem abban fog ballagni.
2015. ápr. 30. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért te teszed fel a kérdést? Ha őt nem zavarja mit gondolnak róla, akkor bármit fölvehet. Egyébként nagyon ciki természetesen.
2015. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene ez a jelenség! :D Lehet az elején megbotránkoznék, de meglepő és megosztja a véleményeket. Nem kötelező azt tenni, amit mások, a társadalom elvár (mármint ilyen formában persze, ez azért nem bűncselekmény, senkit sem sért, csak önmagát vállalja fel, saját dolga).
2015. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát eléggé az. Egyrészt oké hogy lánynak képzeli magát, de attól még fiú. Aki fiú az legyen is az, öltözködjön úgy, viselkedjen is úgy! Ha olyan bajai vannak hogy csak lányokkal tud barátkozni, abba nincs semmi lehet is barátkozni lányokkal, e legalább ne vegye át az ő viselkedésüket! Ha erről van szó persze.


Ismerek én is egy csávót aki totál úgy néz ki mint egy lány. Neki van egy elé durva hormon betegsége, javarészt női hormonjai vannak amit kezeltet, de ezzel elég nőies a viselkedése, de annak ellenér hetero mert a lányokat szereti, fiús ruhákat hord, de szívesen felvesz női ruhákat, és elég erősen érdeklődik a női dolgok iránt. Csak lány barátai vannak, és nála is volt egy ilyen amikor lányos ruhát vett fel egy iskolai ünnepségre, igaz nem szoknyát hanem női nadrágot és felsőt és lapos sarkú női cipőt. A ballagásán én is ott voltam mert 3 osztálytársával is jóban voltam egyik a gyerekkori haverom, a srácot is kb így ismerem látásból meg ők meséltek róla. Ballagásán rendes fiú ruhában volt, és akkor tényleg úgy nézett ki mint egy pasi, de sokan mondták hogy sokszor női ruhában volt és elég sokan cikizték miatta. Egyszer tesin női tornadresszbe volt, igaz vett rá rendes pólót meg rövidnadrágot de többször látták hogy a wc-ben női tornadresszbe bújik először aztán rendesbe.

2015. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: és ezzel mi a baj? :)
2015. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne csak szoknya legyen,harisnya is meg magassarkú,ugy illik hozzá vagy nem.;D
2015. máj. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vegyen fel kockás szoknyát és beszéljen angolul glasgow-i tájszólással és semmi gond. :D
2015. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!