Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szöke hajhoz, zöld szemhez,...

Szöke hajhoz, zöld szemhez, sápadt archoz mien szinű ruhák állnak jól? Lányok és fiúk véleménye is érdekel.

Figyelt kérdés
szökésbarna inkább szőke hajam van . sápadt arcom és karikás szemem ,szerintetek mien szinű ruhák állnak nemkem jól? ha tudtok linket is küldhettek! köszi
2010. febr. 22. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Feketét kíméljed,és a narancssárgát nadrágban..

Felsőben inkább a világos színek állnak jól..citromsárga,rózsaszín,ezek..:)

2010. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sötét ruhákat hordok, sötétkék, fekete, lila. Ez áll jól nekem mindenki szerint, én is sápadt szőke vagyok kékeszöld szemmel:D

A fehér, meg más világos színeket kerüld.

2010. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
türkiz, pink, élénk tavaszias színek állnak legjobban neked szerintem :) amúgyis itt a szezonja :)
2010. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lila [link]

zöld

[link]

narancs

ilyen is: [link]

citrom

barna

vörös

kék

indigó

türkiz

2010. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló adottságokkal rendelkezem mint te. A fekete az abszolút nyerő, kiemeli a hajamat, a szemem színét, szóval teljesen jó. A fehértől més sápadtabb leszek, kb. mint egy hulla. Max ujjatlanban jó a fehér, amikor egy kicsit le vagyok barnulva. De hosszúujjúban katasztrofális. Almazöld szintén nagyon jól áll, illetve a most oly divatos türkiz is. A kéknek valamennyi árnyalata szintén jó. A sárgát kerüld a szőke hajad miatt. Barna is jól áll, csak én azt nem szeretem. A szürke változó, van olyan szürke topom, ami nagoyn jó, de van egy szürke Retro felsőm, szerintem az színben nekem nem áll jól. A lila valószínűleg jól állna, csak én utálom a lilát.
2010. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor nyár típusú lehetsz, úgyhogy homokszínek, szürkék, pasztellek, kékek és lilák különböző árnyalatai, hideg zöldek, vörösek lilás-bordós árnyalatai és a törtszínek (tehát amik nem a rikító tiszta kategóriába tartoznak, hanem azoknak valamilyen módosított árnyalata).

Kerüld a sárgát, különösen a napsárgát és a narancsos árnyalatokat, mert azoktól szürkének, fakónak fog tűnni az arcod és úgy általában a meleg színeket kétszer gondold meg.

2010. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kőőszii! =)

és szerintetek világos vagy sötét farmer jobb nekem?

2010. febr. 27. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!