Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhába menjek?

Milyen ruhába menjek?

Figyelt kérdés

Felvettek oda dolgozni ahova beadtam az önéletrajzomat. Írták szerdán 8-ra be kellene mennem és elmondanak illetve megmutatnak mindent. Na most jön a kérdés, mit vegyek fel?

Gyerekekkel kell foglalkozni, nem tudom mennyire "elit" vagy "lazább" az igazgató

Felső: Amire gondoltam rózsaszn-bézs színű háromnegyedujjú blúz, V-nyakú, a nyaka alatt gombos de csak a fele

Nadrág: 3 nadrágon gondolkoztam:

1. Szürke színű, piros színek kocka alakzatokat ábrázolnak (olyan mintha kockás lenne, de a kocka belseje szürke a kocka széle piros)

2. Fekete szövet nadrág

3. Törtfehér nadrág

Cipő: Nem sok cipőm van. A balerina cipőn gondolkoztam, fekete színű, nincs rajta semmi díszítés (a másikon van egy masni)

Szerintetek?


2015. máj. 3. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A felső jó lesz ha nincs kint belőle a melled.Szerintem a fekete szövet nadrág legyen.Mert az úgymond ünnepies.Szóval inkább ünnepekre,jelentős alkalmakra vesszük fel,ritkábban hétköznapokra.

A masni nélkülis balerina jó választás. :)

2015. máj. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Gyerekekkel kell foglalkozni" azért nem mindegy hogy ovi, bölcsi, iskola vagy egészségügy...
2015. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Óvoda
2015. máj. 3. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Oviban elég lazán szoktak öltözködni, ugye megvan az esély rá hogy koszos leszel valamilyen okból; meg fizikailag is strapás azért. Nálunk kb úgy öltözködnek az óvónénik/dadusok ahogy otthon lennének; kényelmes könnyen mosható ruhákba. Talán a logopédus meg a két titkár az aki ennél egy árnyalattal elegánsabb. Első nap mindenképp kérdezz rá hogy ők visznek-e váltóruházatot, illetve cipőt.
2015. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!