Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a héten mennyire...

Szerintetek a héten mennyire vállalható viselet szoknyához a csizma?

Figyelt kérdés
A sulis ünnepélyekre az évnyitón meg az évzárón kívül mindig csizmát hordok, jobban szeretem mint magas sarkút meg a topánkákat most érettségire is az írásbelikre azt akarom felvenni, de mindenki le akar beszélni, hogy ne vegyek már csizmát mert belefog izzadni a lábam.

2015. máj. 3. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Már meleg van hozzá. Vegyél fel rendes magassarkút mert abban csinos is vagy, érettségin meg ugye csinosnak kell lenni azt a 3-4 órát túl fogod élni, javarészt úgy is ülni fogsz.

Barátnőm egyáltalán nem szereti a magassarkút, de ennek ellenére imádja a szoknyákat, ő ugye csizmákat sem nagyon szereti, és a barátnőm balerinába akar menni érettségizni de nem győzzük lebeszélni róla, mert az nem ünnepélyes. Másrészt a magassarkújában kényelmesen bír menni mert nem olyan magas fajta és emlékszem rá hogy vagy 10 üzletbe vittem őt ahol vagy 20 at felpróbált és végül egy 11. helyen ahová apám vitte el ott találta meg a megfelelőt. Főleg hogy apám ismeri a tulajt mert gyerekkori barátok voltak. Igaz az férfi ruha bolt de árulnak sok női dolgot is és ott árultak olyan magassarkút aminek a belseje is jól kivan alakítva hogy a barátnőm lába kényelmesen bele menjen és ne fájjon benne a lába, és jól is néz ki.

2015. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem se vegyél csizmát azt mondják hogy nagyon meleg lesz akár 29 fok is lehet ha van valami rövid szárú csizmád az jó de hosszú szárút ne
2015. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De az érettségi délelőtt lesz reggel még nem sülök bele benn a terembe sem, a hazautat meg csak kibírnám valahogy.

Meg én szoknyához csizmát szeretek hordani szerintem sokkal jobban áll.

2015. máj. 3. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Balerinát is felvehetsz, sok alkalmit lehet venni.
2015. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csizmát semmiképp ne vegyél.
2015. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt vegyél amit te szeretnél, sok esetben jobban áll egy csizma mint bármi más. Nem másoknak kell megfelelni amúgy sem.
2015. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Menjél csizmában, ha ennyi eszed van.
2015. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ, milyen az a csizma.


Egy kívül-belül tiszta bőr bokacsizmát akár 30 fokban is fel lehet venni, mert szellőzik és természetes anyagból van. Tapasztalat, ugyanis nagyon gyenge a bokám, könnyen kibicsaklik és utána fáj, így szinte egész nyáron abban mászkálok. És csak a slusszpoén: 40 fokban azért már előveszem a szandálomat, ami szintetikus anyagú és sokkal jobban belerohad a lábam, mint a bokacsizmámba.


De egy szintetikus, műbőr vagy bélelt darabba tényleg bele fog izzadni (és büdösödni) a lábad.

2015. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!