Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki vagy béna DC...

Szerintetek ciki vagy béna DC Comics pólókat hordani ( Batman, Flash, Superman) egy lánynak?

Figyelt kérdés
Akarok rendelni egy Batman és egy Flash pólót, mert ők a kedvenceim, de sokan mondták hogy ne rendeljek mert én lány vagyok. Nem tudom mi tegyek.

2015. máj. 3. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

dehogy ciki

ha te ezt szereted, nyugodtan

2015. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Hát nem tudom, nekem jobban tetszenek a csajos lányok.

De ha szereted őket akkor miért ne?:D

2015. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Sőt egyre jobban "menővé" válik szeretni a szuperhősöket (ugye a mega-mainstream-übermenő szuperhős mozik miatt). De amúgy sem ciki egy lánynak sem. Főleg, hogy a szuperhősös dolgok (legyenek azok képregények/filmek/rajzfilmek) nincsenek korhoz vagy nemhez kötve. (kivéve egy két sötétebb Batmanes dolgot azok elég durvák lehetnek).
2015. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mások véleménye alapján kell öltözködni, hanem úgy, ahogy neked tetszik. Egyébként ezek a pólók léteznek női fazonban is, szóval az nem kifogás, hogy "ne, mert te lány vagy".


Nem ciki egyébként, szerintem tök tuti! (és én is lány vagyok)

2015. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szimpatikus lennél már csak a póló miatt. :D


19/F

2015. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 opened paradise ***** válasza:

Szerintem nem.

Bár most az egyik bevásárlóközpont tele van ilyen pólókkal,nem rendelnék.

2015. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyan Lalis:)
2015. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Sose engedd, hogy mások döntsenek helyetted, főleg akkor ne, ha te így érzed jól magad! (tapasztalatból írom) 20/F
2015. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

18 éves lány múltam, aki nagyon szereti a divatot, és a designer holmikat csodálni, kifutós képeket nézegetni (D&G, Elie Saab..) mindemellett IMÁDOM a képregény hősöket. Nekem sajnos még csak egy wonderwomanes felsőm van, ő a kedvencem a Justice Leagueből, de remélem idővel lesz több.

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy bátran tedd, miért ne hordhatnál DC Comics vagy Marvel cuccokat? Én ugyanúgy szeretem, hiába ég és föld a képregény és a Chanel :)

2015. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rendelj ha neked tetszik. Vállald önmagad. te fogod hordani, nem ők. Legyen annyi önbizalmad, hogy ne akarj mindig másoknak megfelelni. A te életed, nem az övék.
2015. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!