Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek érettségire...

Szerintetek érettségire szoknyát veszek fel, akkor tudok puskázni? A két lapot beteszem a harisnyám alá.

Figyelt kérdés
Ugye oda csak nem néznek?
2015. máj. 4. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nepuskázz, úgyis lebuksz
2015. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarsz es nem tudsz puskázni. Nem éri meg
2015. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mások egész könyvet visznek be.
2015. máj. 4. 07:17
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Elég feltűnő, hogy nem a lapot bámulod, hanem lefelé nézel. Két másodperc alatt lebuksz. Sok sikert! :D
2015. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Hát én nem kockáztatnék, elég csúnya következményei lesznek, ha lebuksz vele... elég feltűnő, hogy a lapot nézed vagy a lábad. Tudom, nagyon okosnak hiszed magad, de ez a módszer béna és ezer éve is elcsépelt volt. Plusz így végig azon izgulsz majd, hogy lebuksz vagy sem.

Meg oké, hogy gyakorlatilag nem kell semmi tudás egy érettségi megszerzéséhez, de két lapra azért nem fér fel sok minden, hát még ha nem elefánt-combjaid vannak. Meg mégis mi a fenének puskázni? Szabadon használhatsz atlaszt meg függvénytáblázatot, ha abból se tudsz összehozni egy jó eredményt, akkor nagyon sötét vagy és kár erőlködni, mert a puskával sem lennél előbbre. :D

Ne parázz, az érettségi tök egyszerű, inkább koncentrálj rá kicsit és meglesz az.

2015. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Ne halgass a többiekre tudsz puskazni én is puskaztam, de persze tanárfüggő is de pl a torit végig puskaztam netrol a telomrol tavaly.
2015. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Meg is látszik, előző. :D
2015. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Látom a magyart is,6-os válaszoló.:D
2015. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha lebuksz, az egész termet kiküldik és újra kell írnotok egy teljesen más, általában nehezebb feladatsort. Úgyhogy hajrá, ha azt akarod, hogy megverjenek az osztálytársaid..
2015. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nalatok nincsenek kamerak erettsegikor??
2015. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!