Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol egy igazi férfi? A mai...

Hol egy igazi férfi? A mai srácok női nadrágokat hordanak, többet nézik magukat a tükörben, mint mi nők.

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 19:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

A csőfarmer nem női nadrág, ha arra gondolsz. Szerintem bővel belefér a férfias kinézetbe, ha mellé az illető tényleg férfi. Gondolok itt a viselkedésre, és a külsőre.


Szóval nem mindegy, mit mivel. Lehet valaki férfias csőnadrágban, és lehet valaki b*zis egyenes szárúban is, ez nem a nadrágtól függ.

2015. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mivel ruházati osztályon dolgozom, látom, hogy simán megveszik a női részlegről a nadrágokat.
2015. máj. 4. 19:30
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Én férfi gatyákat hordok.

Szóval egy igazi férfi vagyok ? Epic Logic

2015. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Mai társadalom xD
2015. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Én sem hordok női nadrágot. Nem is nézek sokat a tükörbe. Ettől vagyok csak igazi férfi?
2015. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
én női cicanadrágot hordok futáshoz, akkor most nő vagyok?
2015. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szabadság van, mindenki úgy öltözködik, ahogy akar. Nézd meg a japánokat. De szerintem ez csak kis részben igaz, én nem szoktam látni nagyon vagy egyáltalán nőies férfiakat. Csak max női farmerleggingsest.

De az, hogy szeretnek tükörben nézelődni, ez csak jó, mert foglalkoznak magukkal.


De én pl tényleg hordok női dolgokat, nylonharisnyna, sztreccs leggingset, igazából azért, mert míg férfiasan öltözködtem nem voltam vonzó a lányoknak és jobban szeretek olyant hordani, ami tetszik, még ha női is. Zoliman voltam.

2015. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Te komolyan nejlonharisnyát hordasz? ÁÁÁÁÁ...
2015. máj. 4. 20:15
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is női farmert szeretem és enyi
2015. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A helyesírási szótárat meg látom nem szeretitek...
2015. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!