Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan vehetnék ilyen felsôt?...

Honnan vehetnék ilyen felsôt? (nem interneten keresztül)

Figyelt kérdés

[link]

Mellesleg a platformos boot is érdekelne, de azt hiszem a H&M-ben láttam múltkor. Ja, és eleve nagyon érdekel ez a stílus, szóval ha tudtok egy üzletet ahol ilyen (mai társadalom szavait használva) "fura" cuccokat lehet vásárolni, akkor azt megkösznném :)


2015. máj. 7. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Hádában vagy más turkálóban lehet ilyenekkel találkozni :) Én ebay-en láttam ilyet, szoktam onnan ruhákat rendelni, és egyébként teljesen biztonságos, jó méreteket küldenek. Szóval, ha mégse jönne össze a turi, akkor ebayen azért szétnézhetsz, könnyű rendelni, mérettáblázat is van és mellesleg a töredéke ott fent a ruhák ára a bolti árakhoz képest.
2015. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Turkáló sehol sincsen a közelben (külföldön élek).

Mellesleg nem is a szállítással van bajom, hanem, hogy nincsen amirôl rendelni tudnék. Ha jól tudom, akkor ez kártyáról megy...

2015. máj. 7. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Paypallal kell fizetni igen, esetleg akkor nézz szét valami közeli városban, biztos hogy van turi, vagy valami euros bolt ahol ilyet lehet venni..:)
2015. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy hasonló szabású pólót, vastag papírból csinálsz egy sablont a fehér résznek, textil (vagy akril) festékbe nyomsz egy darabka szivacsot és a sablonra nyomkodod, nem egy pólót csináltam már így.
2015. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!