Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leszbikus/biszex lányok ez a...

Leszbikus/biszex lányok ez a ruha összeállítás inkább taszítana vagy tetszene nektek?

Figyelt kérdés

Olvastam ezen az oldalon többször is, hogy ez így nagyon gáz és undorító de láttam másokon és nekem tetszett. :)


Ennél egy kicsit hosszabb nadrág:

[link]


Harisnya:

[link]


Tornacipő:

[link]


Póló:

[link]


Ha hidegebb van akkor + 1 bőrkabát.

Szerintetek taszító ez a nadrág-harisnya-tornacipő kombó?



2015. máj. 8. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan hetero vagyok, de én is szoktam így öltözni, mert tetszik :D Az meg, hogy másnak tetszik-e, nem érdekel, nem másoknak öltözöm fel, hanem magamnak.


Kivétel a tornacsuka, mert olyat fel nem vennék, ahelyett inkább valamelyik bőr bokacsizmámat vagy a bakancsomat hordom.

2015. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Nirvanát szeretem, de nem jönnek be a lázadó tinik, szóval nem igazán tetszik ez a stílus. A nőies, ízléses, stílusos öltözködést szeretem. Ez nem igazán az.
2015. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az egy bugyi, amit belinkeltél

a többit max egy 14 évesen tudnám elképzelni

szeretem a sportos vagy csak félig elegáns stílust, de ez inkább ócska

24L

2015. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az első egy bugyi...

amúgy nincs gond a szettel. kicsit tinis, de egyáltalán nem ócska.

2015. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
imádnám, kb pont ezt az összeállítást szoktam viselni csak összefirkált tornacipővel, farmerkabáttal,cicanacival. a nirvanas pólóért külön pont :* ^^
2015. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jó igen az tényleg egy bugyi, váltsd le farmergatyára és a harisnyát el lehet hagyni, amúgy jó :) előbbi voltam
2015. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

en nem az oltozkodes alapjan itelkezem

szoval semleges

2015. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!