Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A WestEndben hol lehet kapni...

A WestEndben hol lehet kapni férfi szűk farmert, ami rá simul a lábra 10E forinton alul?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a H&M, Bershka és a C&A -ban lehet kapni de azon kívül van-e valami más bolt amely super skinny farmerokat árul 10 ezer Ft. alatt?

2015. máj. 10. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

a zara


de amúgy nem főszezonba kell venni és akkor olcsóbb

2015. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyedbe én jeggingst vagy nylon lagginst vennék, kényelmes, rendelni lehet több oldalról, nem is drága és persze tapad minden hol.Én is ilyent hordok F33.
2015. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kínaikban szoktam venni ilyen full tapadós, feszülős super-skinny csőgatyát. :) New Yorkerben láttam még ilyesmit, de azoknak mindig olyan béna a szabása, hogy mindenhol feszül ahogy kell, kivéve a seggemen, ami miatt elég gázosan néz ki. A kínais gatyáim viszont jók, mert azok tényleg mindenhol feszülnek, fenéken is ahogy kell. :) Meg jó sztreccses az anyaguk is, ezért nagyon kényelmesek. :)
2015. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont a kínai gáz szabású olyan semmilyen az egész
2015. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kínaikban tényleg jó nadrágok vannak. Kb.6000 forintért már kapsz jó minőségű nadrágot.
2015. máj. 12. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
A kínaikban minden van. Az egész gagyi béna szabásúaktól az egész vagány feszülős super-skinny gatyákig. Tudni kell kiválasztani a jót. Nekem beváltak, még 6000-be sem kerültek. 4-5000 környékén is vannak nagyon jó feszes gatyák. :)
2015. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és hol van ez a "kínai", ahol én jártam ott a nyugat európában kiválogatott extragagyi bálás szemét van amerika zászlós póló britannia felirattal meg hasonlók...
2015. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!