Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez jó lesz?

Szerintetek ez jó lesz?

Figyelt kérdés
Megyünk majd az operába (hétköznap) és fel szeretnék venni egy testhez álló térd felettig érő fekete szoknyát, meg egy fehér felsőt, ami olyan, hogy az ujjai lógnak (ha szét van húzva a felső, olyan, mint egy félkör), és csipkések. Túlzás? Vagy pont jó?

2015. máj. 10. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A felső az jó, de én nem vennék fel térd feletti szoknyát az operába. Inkább vennék fel egy elegáns, enyhén vágott hosszú ruhát. Szerintem a szoknya helyett nadrágot vegyél.
2015. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó, csinosnak hangzik
2015. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom esti előadás. Operába estélyi illene (tehát hosszú, viszont nem kell túl csicsás):

pl. ilyesmi [link]

2015. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van még egy sötétkék szoknyám, ami majdnem bokáig ér, a legkülső rétege a selyemhely hasonlít, alatta viszont ilyen 'tül' rész van. És ha azt venném fel?
2015. máj. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!