Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akarnak ennyien magasder...

Miért akarnak ennyien magasderekú nadrágot hordani?

Figyelt kérdés

Na most, nekem vintage/indie a stílusom, szóval olyan cuccokat is hordok. Tavaly, tavalyelőtt a lányok állandóan beszóltak, hogy milyen ronda tüdőgatyákat hordok (nem divatjamúltak, hanem normális magasderekú csőnadrágok, magasderekú szoknyák, rövidnadrágok, ilyesmik). Itthon nem is nagyon láttam ezeket, mindig külföldön vettük, vagy netről rendeltük (igen, anyukám és apukám veszi a ruháimat) most meg ugyanezek a lányok felveszik ugyanazt a tüdőgatyát vagy szoknyát, amit én. :/ Nem szánalmas ez egy kicsit?...:D Már nem érzem azt, hogy "egyedi" stílusom lenne, mert ez volt a védjegyem :( :D Nem mondhatom meg, hogy ki mit hordjon, de engem zavar nagyon, hogy pont ők...

17L


2015. máj. 15. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csendesen odaszúrnék nekik valami olyasmit, hogy "na mi van, megtetszett a tüdőgatyám? milyen eredeti" vagy ilyesmi. Sajnos lerángatni róluk nem tudod, szóval vagy te váltasz és elkezdesz kicsit más stílusú darabokat is hordani vagy bele kell törődnöd, hogy már nem számít annyira egyedinek a stílus. :)
2015. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek az agymosottak, akiket a reklám és média irányít, azt veszik fel amit másokon látnak, a sorozatokban meg sztárokon, plakátokon... ez rettentő ciki, főleg hogy a legtöbb ember ilyen manapság már. Nulla egyediség, azt sem nézik mi állna nekik jól. Csak felveszik a divatos vacakokat mindig.
2015. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ilyenekkel! :-D


Amúgy támogatom, hogy visszamenjünk a 80as évekbe! Magas szabású farmer, jó virsli, 10 forintért sör, jó zenék, természetesebb nők, szőrös sunák!

2015. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert ki van mosva az agyuk és mennek az aktuális divatnyáj után. Ami tegnap ciki volt, azt holnap büszkén hordják, mert "divatos". Most ez a tinidivat, fél-egy éve még a rockeres dolgokkal volt tele minden.


Más példák:

Régen agyoncikizték a Pistikét meg a Petikét, akik szüleinek nem volt pénze "normális" szemüvegkeretre és vastag SZTK keretes szemüveget hordtak. Aztán pár év múlva ez a keret divattá vált.


Pár éve kigúnyolták az embert, ha kínai boltos futócipőt vett fel utcára (mert mondjuk arra volt pénze) és nem azért mert kínais, hanem mert futócipő. Ma divatból hordják az Air Max-et és társait és bemagyarázzák maguknak, hogy az utcai cipő, mert a boltban az utcai cipők közé van téve. Persze, hogy odatették a boltosok, mert minden majom felveszi az utcára...


Most a kis majmok miatt ne dobd el azt, ami te vagy, de azért én is odaszólnék valami olyasmit, amit az első válaszoló írt :D

2015. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és annyit még hozzáteszek, hogy 1-2 év múlva ezek az emberek már nem fogják ezeket a ruhákat hordani.
2015. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!