Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagási cipő választása?

Ballagási cipő választása?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt magassarkúm, 1 hónap múlva ballagás és nem találok sehol cipőt. 41-42-es méret kéne kb. 5-6 cm-es sarokkal. Előre is köszi!

14/L



2015. máj. 17. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
41-es, 42-es meretet elég nehezen fogsz talalni. Szerintem próbálj meg egy 40-eset, mert neha el szokták méretezni a cipőket. [link]
2015. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

deichmannba nézz szét :) ott szokott lenni 40+os méret

milyen magas vagy amúgy?

2015. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Deichmannban mindig van 41-es és általában 42-es is, a honlapjukon méret szerint tudsz keresni.A Humanicban is érdemes körülnézni, illetve a kínaival nem tudom, hogy állsz, de én ott is látok mindig 41-est (42-est már ritkábban).Amúgy magassarkúból általában 1 számmal kisebb kell, mint normál cipõbõl, szóval valószínûleg jó lesz a 41-es :)

/ja és végre egy olyan, aki 14 éves létére nem 10 centis tûsarkúban akar parádézni :)/

2015. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget. Az Euro Parki Deichmannban találtam egy pont jó magassarkút 6.4 cm-es sarokkal :)
2015. máj. 24. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!