Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a cipőhöz milyen öltözék...

Ehhez a cipőhöz milyen öltözéket ajánlanátok, mondjuk egy esti sétához?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 17. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most a saját ízlésem szerint fogom mondani... másnak lehet, más a véleménye.


Modern, letisztult, elegáns darabokkal tudom elképzelni... semmi túl cuki, túl hippis, swages meg sportos.

Pl. egyszerű szabású, nem túl passzos ing/blúz, egyenes vagy csőszabású nadrág (ha kicsit lazábbra akarod venni, lehet farmer is, de akkor ne legyen túlkoptatva, de pl. egy szép elegánsabb nadrágot is el tudok képzelni), blézer, letisztult vonalú táska.

Ha ruha mellett döntesz, akkor valami egyszerűbb szabású, elegáns darabbal tudom elképzelni. Lehet testhez simuló vagy A-vonalú is, de én speciel valami nagyon kislányos-fodros-lenge ruhához nem tudom elképzelni.


Színekben én alapvetően feketét, fehéret és finomabb színeket (púderszín, nude, világos szürkéskék) vennék fel hozzá, illetve ha színeket választanék, akkor nem vinném túlzásba... max. egy hangsúlyosabb szín (királykék, piros).

2015. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!