Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez valami új divattrend lenne...

Ez valami új divattrend lenne vagy csak nagyon melege volt? (magyarázat hosszabb)

Figyelt kérdés
Pár napja láttam egy csajt, akin miniszoknya volt térdig érő fekete téli csizmával! Ez már magában fura májusban, de ami igazán furcsa volt, hogy a csizmája szinte végig ki volt cipzározva! Ezt valami divatolásból csinálta vagy csak annyira melege lett (aznap volt vagy 28-30 fok), hogy csak így bírta ki a délutáni melegben szegény?

2015. máj. 18. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Melege volt szerintem. Én még senkit nem láttam lecipzárazott csizmával.
2015. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is ezt gondoltam, csak ma már semmiben nem lehet biztos az ember. :-D

Meg ilyen melegben egyáltalán minek vesz föl valaki vastag csizmát? Nem tudtam, hogy nevessek rajta vagy sajnáljam vagy mindkettőt egyszerre. :-)

2015. máj. 18. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát általában aki miniszoknyát térdig érő cszizmával vesz föl, az prosti.
2015. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont egy ilyen kérdést akartam kiírni :D

Lehet, hogy úgy gondolta, hogy szexi a csizma-szoknya kombó, vagy reggel még hideg volt a balerina cipőhöz/szandihoz, délután a 20 fokban pedig már piszok meleg a téli csizma.

2015. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a lány nem volt az, vagy ha az volt jól titkolta, nem volt annyira mini az a szoknya és a csizmát leszámítva nem volt rajta semmi igazán szokatlan vagy hivalkodó. Persze ettől még lehetett prosti.
2015. máj. 18. 14:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért 80%-os te is láttál így öltözködő csajt? :-) Vagy milyen kérdést szerettél volna kiírni?
2015. máj. 18. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy olyan dagadt volt a vádlija, hogy nem tudta bezipzározni? nem tudom, de szőrnyű látvány lehetett..
2015. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!