Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha 41-es lábam van, és FÉRFI...

Ha 41-es lábam van, és FÉRFI cipőt szeretnék rendelni Amerikából, akkor a 8-as méret szerintetek jó?

Figyelt kérdés
Egy sportcipőről van szó.

2015. máj. 18. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Leméred a lábad, és mérettáblázatban megnézed az oldalon ahonnan rendelni akarsz hogy mekkora kell neked. Az alapján rendelj.
2015. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, elvileg az a 8-as
2015. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogadj meg egy tanacsot, mert sok kellemetlensegtol menthet meg.

Ha megtalalod ugyanazt a cipot otthon egy boltban amit fel tudsz probalni tedd meg, es nezd meg a nyelveben a meretet. Europai es USA meret is meg lesz adva.

Csakis igy rendelj cipot, ugyanis a meret, marmint hogy 8as vagy 9es a labad nem szamit.

En pl. USA meretezesben az alabbi cipoket hordom: csizma 8.5, tusarku 9, es sportcipok is altalaban 9 de pont a minap vettem egy Fila cipot es meglepodtem, hogy a 9.5-es volt a jo meret.

Plusz ez fugg meg egy csomo mindentol. A baratnommel egyforma labunk van, a sportcipoket tudnank cserelgetni, de az en 8.5es csizmain mind szoritjak ot, mert a labfeje szelesebb es a csizmak nem tagulnak ugy.


Ha berendelsz egy 8ast mert ugy gondolod az jo lesz, es megsem jo, akkor vissza tudod kuldeni???

2015. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: Épp így csináltam, ahogy mondtad, azaz megnéztem a mostani sportcipőmben az USA méretet, és 8.5 volt beleírva, de a neten meg mindenhol azt olvastam, hogy a 8.5 már a 42-es lábméret. Aztán jobban belegondoltam, hogy a jelenlegi cipőm tényleg nagy egy kicsit rám, nem nagyon, csak egy picikét, szóval végül is 8-ast rendeltem a mostani kiszemeltemből. Remélem, hogy jó lesz. :) Visszaküldeni talán vissza tudom, bár ilyet még nem csináltam, és remélem most sem kell.
2015. máj. 19. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!