Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas, telt karcsú, hullámos,...

Magas, telt karcsú, hullámos, hosszú barna hajú lányhoz milyen fazonú ruhák és színek illenek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A telkarcsú mellett sok féle formád lehet, körte, homokóra, stb, ezeknek nézz utánna, a színek meg szerintem nagyrészt egyéni preferencia, attól hogy nekem pl jól állna a kék nem fogom hordani mert utálom.

Esetleg azt érdemes megnézni melyik színnek milyen hatása van pl fekete karcsúsít, piros kiemel meg hasonlók.

2015. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Továbbra is várom a válaszokat!
2015. máj. 22. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nőiesen, de ne úgy, hogy kint van mindened. Egy vékony lányon sem szép az, ha nagyon miniben van...Plusz nem is jelentheti feltétlenül az a szexit, ha a ruha szó szerint mindent elárul.

Ha magas vagy, maxiruha nagyon csinos lehet, és ebben is meg lehet mutatni az alakot.

Szűkebb farmer, hozzá egy farmering, esetleg magassarkú nagyon divatos tud lenni [link] mondjuk egy ilyesmi szett :)


Esetleg alkalmi ruha lehet magasderekú ceruzaszoknya, fehér ing, magassarkú szintén.

Legyen pár jó alapdarabod, és azokat tudod sokféleképpen kombinálni!

2015. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!