Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet kapni abercrombie ruhákat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én eddig nem találkoztam vele, de a hivatalos weboldalán lehet rendelni. De van valaki vaterán azt hiszem, aki tud szerezni újonnan. Amúgy mi kéne?
2010. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A pólóik nagyon tetszenek, beruháznék pár darabra, de még nem nagyon találkoztam én sem velük:(
2010. ápr. 13. 17:42
 3/16 anonim ***** válasza:
heló itt tudod magyarrszágon megvenni őket:Premium Labels Store - Mammut I.azért azt hozá tenném ,hogy itt 10-13 1 polo a gallétos polok meg ojan 18 körül vannak
2010. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:D:D:D Köszönöm
2010. júl. 14. 23:42
 5/16 anonim válasza:
Vatera.hu itt nagyon sok abercrombie termék van.És szerintem elérhető áron.Én már vettem itt 2 abercrombie pólót.És megvagyok elégedve a minőséggel is.
2010. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Király u 43-45 szám alatt, nagy a választék! Gyönyörűek!
2011. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szia. Hányadik kerületi Király utca? És milyen áron adják őket? :)
2011. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én kb 1 éve láttam a kínálatukat akkor elég szar volt,mostanában a kirakatot láttam csak

pulcsik ilyen 28 körül vannak, gondolom a pólók akkor ilyen 10körül lehetnek

Abercrombie.comról rendelj

2011. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 turuska válasza:

A vaterán található Abercrombie és Hollister termékekkel vigyázz! Én is csak azt tudom ajánlani hogy lesd meg a Mamut I.-ben található Premium Labels boltot. Sajnos a vaterán Én is úgy buktam be hogy az emberek 99%-a dícsérte a terméket és emiatt azt gondoltam csak is valódi lehet. Hát sajnos tévedtem, rá kellett jönnöm hogy a vevők sajnos nem ismerik milyen is egy valódi abercrombie termék és egy kellemes tapintású anyag és a címke(ami csak hasonló) meggyőzi őket. Biztos azért van mert alig kapható itthon :-( Egyébként Én csak ezt az 1 boltot ismerem ahol tutira valódi termékek vannak de az áruk is ennek megfelelő. Mondjuk ált. mindig van 1 kis akció ami annyit jelent hogy a legolcsóbb poló 9900ft szokott lenni. A vaterára visszatérve pl. az esetemben a címkében ahogy megérkezett feltünt hogy a betűtípussal valami nem stimmel. Jobban megfigyelve kiderült hogy pl. az "A" betű szárai egyforma vastagok az eredetiben pedig az egyik vékonyabb. Ez a címkés dolog ismerösök által vásárolt termékekre is igaz! Mindegyiknek ilyen címkéje volt :( Ezen felül őszintén bevallom már első ránézésre és tappintásra is nagyon gagyinak tünt a cucc. Elötte már többször meglestem a mammutban az eredeti termékeket így könnyen észre vettem már hogy kamu az egész:( Kb. egy hónapra rá bosszankodva elmentem és vettem egy pulcsit 29900 ft-ért a mammutban. Ez a pulcsi ég és föld azokhoz a vaterás cuccokhoz képest amit eddig volt szerencsém látni-megfogni! Coccolino maci puhaságú illatozott mint valami parfüméria és még valami, a cipzár fordított!! Ez eleinte furcsa lehet de könnyen átlehet állni rá :-) Ja és még valami, lehet meglepőnek tünt amit fentebb írtam de igen, az eredeti termékeknek van egy különleges illatuk. Egyébként erről még egy cikket is találsz :


[link]


Itt a cikk vége fele a 10. pontban olvashatod. Azt is érdemes tudni nem attól gagyi valami hogy Made in China vagy hasonló van bele írva, ezeket a termékeket már réges régen nem Amerikában gyártják. Egyszerűen nem éri meg nekik! Remélem segítettem :-)

2012. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1x vásároltam 1 faszinál aki külföldről hoz be ilyen cuccokat ,hát nála se volt minden eredeti... de ilyet szólt,hogy a premium labels is vásárol tőle... ez a forma 15ért adta am a pulcsikat.

De én már A&F helyett inkább TH veszek vagy ilyesmit ha épp kifogom vlm jó akcióban

2012. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!