Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhavásárláshoz keresek...

Gyuribacsika kérdése:

Ruhavásárláshoz keresek hozzáértő csajszi segítőt, ez ügyben van aki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Ruha vásárláshoz keresek Tata, Tatabánya és környéki vagy Budapesti leányzót magam mellé segítőnek.Elsősorban lány jelentkezőt várnék, mivel egy lány mégis csak jobban tudja, mi áll jól egy srácnak, de bárki jelentkezhet. Huszonéves fiú vagyok, saját részre szeretnék ruhákat vásárolni,de sajnos nem sokat értek hozzá, éppen ezért várnék a ruhák világában otthonosan mozgó jelentkezőt, aki szívességből segítene, és eljönne velem vásárolni. Tudom, hogy ritka manapság az ilyen önzetlen, ismeretlenül is segítőkész ember, de ha kedvet érzel hozzá, van egy kis szabad időd és szívesen segítenél, jelentkezni ezen az e-mail-en tudsz : musicworldhub@gmail.com

2015. máj. 24. 12:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki senkit nem tud ajánlani ?
2015. máj. 25. 13:14
 2/3 anonim ***** válasza:
nem, mert egy épeszű nő nem fog itt felszedni gyakorin egy jött-ment embert
2015. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az már régen rossz, ha ez alatt felszedést ért valaki, nem hiszem hogy úgy írtam volna meg a kérdést, hogy ez jöjjön le belőle, csupán hozzáértő segítőt keresek, ha fiú az se baj, csak legyen hozzá kis szakértelme.
2015. jún. 5. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!