Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Máshol is ekkora divat a...

Máshol is ekkora divat a tornacipő meg a képregényes, rock/metal bandás cuccok?

Figyelt kérdés

Errefelé kb minden második emberen tornacipő van, akin nem, azon valami vans rövidszárú. Fölsőnek egy csomó emberen látok AC/DC-s, Iron Maiden-es, stb pólókat vagy képregényeset.

Igazából az zavar az egészben, hogy sokan soha a kezükbe nem vettek egy képregényt, a filmeket se látták, a rockzenét még csak nem is szeretik, nem hallgatják a bandákat, csak villognak a ruháikban... És közben a normális emberek divatb..nak néznek engem, mert nincs a homlokomra írva hogy már alsóban is szerettem tornacipőben járni, és az se hogy azért van rajtam az AC/DC feliratos póló, mert szeretem a zenéjüket, és a Marveles meg azért mert szeretem a képregényeket.

Máshol is így van ez, vagy valami lokális cucc?



2015. máj. 26. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezek a bandák már szinte márkák lettek. punkként engem is zavar, mikor minden jött-menten Ramones-os meg Sex Pistolsos póló van, úgy hogy a többség azt sem tudja, hogy ezek zenekarok... de hát ez van :D
2015. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, most erről eszembe jutott amikor nemrég a sulirádióban megszólalt az I wanna be sedated. A szomszéd padsorban erre megszólalt egy csaj, Ramones logós pólban természetesen, hogy "Úr isten mi ez a sz*r már megint, mé nem adnak már valami normálisat is??" És az a durva hogy csak nekem esett le, mi a hiba...
2015. máj. 26. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:

volt már, hogy megkérdeztem az illetőt, hogy melyik a kedvenc Ramones száma, csak pislogott, azt se tudta, miről beszélek.. :D szerintem ez gáz eléggé, de hát mit lehet tenni.. :D

személy szerint én nem veszek fel olyat, amiről nem tudom, hogy mi van ráírva, vagy mit jelent, csak mert jó a mintája.. (anarchiajeles cuccokban nagyon viccesek még az újgazdag kislányok! :D)

2015. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
Errefelé nem. Gyere ide lakni!
2015. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mostanában divat ez a stílus, felénk is ez van. majd lecseng, de szerintem ilyen piti dolgokon ne idegeskedj.
2015. jún. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!