Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Tevepata ellen mit lehet...

SOS! Tevepata ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Vettem egy új bikinit. Sajnos a melleim kicsik, így S-eset vett
2015. máj. 26. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Semmit nem kell tenni. Jólvanazúgy :)
2015. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, elküldtem.

Vettem egy új bikinit. Sajnos a melleim kicsik, így S-eset kellett vennem, az alsó részt meg ugye csak bugyira lehet próbálni. Úgy nem látszott, hogy ha összezárom a lábam vagy megyek, tevepatám van :/ Szombaton mennék strandra, addig már nem tudok beszerezni ilyen tapaszt vagy mit.... és nem is tudom hol keressem.

Valami otthoni megoldást nem tud valaki?? :'(

Ja nem vagyok kövér, ha valaki azt szeretné írni, fog és yjak le. Már fogytam eleget.

2015. máj. 26. 19:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Most kicsi az alsó vagy csak vékony az anyaga ezért nagyon kiadja a formákat?

Lehet sok helyen úgy venni bikinit, hogy külön az alsót és külön a felsőt, így lehetnek különböző méretűek.

Ha jó a méret, és mégis átlátszik, akkor nem tudsz mit tenni, a bikini az ilyen, nem takar igazán. Sötétebb színek, nagyon mintás anyagok tudják leplezni.

2015. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szombatig még be tudsz szerezni egy másik alsórészt. Kínaiban nem drága.
2015. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3500 Ft, egyben. Nekem drága.
2015. máj. 26. 20:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol van még a szombat? Kedd van. :D

Vegyél hozzá egy másik alsót vagy egy strandszoknyát. Tudod, lapszoknya, ami fürdőruhaanyagból van.

Vagy strandkendőt.

2015. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam alsó részt, nem azt hogy egy komplett szettet. Egy csomó üzletben lehet venni külön. (mint ahogy már előttem is írták).
2015. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ragassz bele ducttapet.
2015. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gondolom tudod, hogy milyen "plakátokat" használnak a diákok a kiselôadásokra (elfelejtettem a nevét sry). Formára vágod és beteszed, mint egy betétet. Azonban vízbe nem ajánlott menni, de vízben gondolom senki nem nézi a tevepatádat. Az is egy megoldás ha egy kendôt (külön strand kendô! [link] ) kötsz a derekadra, mikor éppen nem a vízben vagy.
2015. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kép nincs?
2015. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!