Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire öreges ez a fajta...

Mennyire öreges ez a fajta szoknya? (kép és magyarázat lent)

Figyelt kérdés

hasonló szoknyám van:

[link]


Csak még ilyen köves vagy milyen díszitések is vannak "sorokban" kb. 1 dm-re egymástól a sorok.


2015. máj. 26. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy kamaszlányokon nem látni ilyet, viszont alsós lányokon sokszor (legalábbis itt ahol lakunk).
2015. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én huszonéves lennék. :)
2015. máj. 26. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ, hogyan öltözködsz hozzá, milyen a hajad, stílusod stb. de alapvetően igen, szerintem öreges és ódivatú egy huszonévesnek.
2015. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha alapvetően ilyen hippi-bölcsész stílussal kombinálod, akkor belefér. El tudom képzelni pl. narancsszínű harisnyával, színes blúzzal, kordbársony zakóval, nagy mintás sállal, fűzős cipővel és retro napszemüveggel. Szóval ha az extremitásra erősítesz a többi ruhadaraboddal, akkor oké, ha komolyan gondolod, akkor nem igazán.
2015. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ódivatú. :(

És hiába nem követi az ember a divatot, akkor is kinézek. :S

Pedig az még jó szoknya is.

2015. máj. 27. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Most tényleg a saját kérdésedre válaszolsz ugyanazzal a reggel???
2015. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez reag volt az egyik kommentre.
2015. máj. 28. 01:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ódivatú,szebb mint egy egyenes szabású tök egyszerű szoknya(térdtől-bokáig érőig)

Ez szép,nőies,fodros,nem egy béna testhezálló semmi,és nincs ki belőle az embernek mindene.Fel lehet hozzá szépen öltözni.(ha nagyon fúj a szél,akkor jó ha van benne szűkebb alsóréteg.)

28

2015. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem nézek ki senkit azért, mert nem követi a divatot, ilyet egy szóval se mondtam. csak közöltem, hogy szerintem ódivatú, mivel ez volt a kérdés. pont.
2015. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem fel lehet úgy venni, hogy nem néz ki ódivatúan. Ha jól válogatod össze a szettet, még egész jól is állhat! Ha ez illik a stílusodhoz, nincs vele baj.
2015. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!