Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú és milyen...

Milyen márkájú és milyen árfekvésű cipőtök van, vagy milyet vennétek (vesztek a nyárra)?

Figyelt kérdés
Sport vagy elegáns cipő is érdekelne, hogy ti átlagban mennyit költötök egy cipőre és milyeneket vesztek? A kényelem vagy a külső megjelenés a fontos?
2015. máj. 28. 20:30
 1/5 opened paradise ***** válasza:

Idén vettem már kettőt (előtte szó szerint évekig nem vettem),úgyhogy már semmilyet.

Márkásat szoktam,mivel nem félévre veszem.

Most egy fekete-fehér Nike-t vettem,amit elértékeltettem,mert volt rajta egy pici koszfolt (nem látszódik) és egy piros,magasszárú Converse tornacipőt.

Az első 13 valamennyi volt végül,a Converse 18.

Most jó ideig nem kell új.

2015. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
*leértékeltettem
2015. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én imádom a cipőket, ha ruhát indulok venni, akkor is általában cipő is jön velem haza. Szaladgálósnak Nike, Adidas, lapostalpúk, szandik, saruk designerek, magassarkúim szintén. Bármennyit képes vagyok kiadni öltözködésre...
2015. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyári cipőre nem szoktam sokat kiadni. 10ezerért meg 4ezerért vettem szandált. az egyiket zaraban, a másikat pedig deichmannban.

zárt meg téli cipőből drágábbat veszek.

2015. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Váltogatom a bohapiacos 3000Ft-os noname bakancsot a 12 ezres Rieker szandállal (ami egyébként meglepően kényelmes)
2015. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!