Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas derekú nadrág tényleg...

Magas derekú nadrág tényleg nem áll jól?

Figyelt kérdés
Olvastam itt egy kérdésre adott válaszban, hogy alacsony lányoknak áll csak jól. Én 170 centi vagyok, ettől tényleg idétlen rajtam? Magasabb vagyok picit mint az átlag, az igaz, de a saját arányaimon belül egyáltalán nem hosszúak a lábaim a felsőtestemhez képest. Szeretem hangsúlyozni a derekam mert a mellem sajnos kicsi és elég vékony vagyok, így alig van némi formám. Úgy örültem hogy divatba jött ez a fazon, mert sokkal nőiesebbnek érzem magam benne, szóval most akkor hogy van ez? Nyilván nem fogom kidobálni a magas derekú nacijaim a szekrényből, de azért kíváncsi lennék, mert eddig meg sem fordult a fejemben hogy rosszul állna...
2015. máj. 28. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
hát ez hülyeség, szerintem a magasderekú mindenkinek sokkal jobban áll, senkinek nem árt egy kis optikai lábhosszabbítás. én 178 cm vagyok és csak magasderekúakat hordok, örülök, hogy szuperhosszúnak néz ki benne a lábam, szerintem örülj te is.
2015. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig nekem is nagyon tetszett, csak most meg elbizonytalanodtam, nem gondoltam volna hogy akad aki ennyire előnytelennek tartja. Bár az utcán csak nem ér rá senki annyira hogy ezt firtassa : ) Én jól érzem magam benne, magassarkút is gyakran húzok mellé, úgy már én is simán ütök 176-8 centit, és nem szokott zavarni, sőt egészen jó érzés, szeretek ekkora lenni. Csak furdalt ez a komment : D
2015. máj. 28. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Pont fordítva, annál jobban áll, minél magasabb vagy, persze ehhez az kell, hogy ne legyen pálcika lábad vagy aránytalanul széles combod.
2015. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem magasságtól függ hogy kinek áll jól. Na meg ízlés kérdése is, pl nekem sose tetszett, idétlennek és rondának tartom az összes ilyen tüdőgatyát, szoknyákat is. De ez csak az én véleményem, ha neked ez tetszik akkor ezt hordd, nem másoknak kell megfelelni.
2015. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
gondolom az a komment valami irigy törpétől származott..
2015. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom : D Amúgy teljesen normális átlagos komment volt, nem éreztem gúnyosnak. Csak neki ez volt a véleménye.. én meg így elméláztam rajt, az elmúlt évben vettem 2-3 ilyen gatyát, szoknyát, mert most végre lehet kapni mindenfelé, aztán megijedtem hogy lehet végig hülyén néztem ki... de igazatok van, nekem tetszik, innentől kezdve majdhogynem mindegy :) Meg a közvetlen környezetem is pozitívan nyilatkozott eddig, ha úgy vesszük akkor kb nincs is értelme már a kérdésemnek.. :)
2015. máj. 28. 22:14
 7/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat természetesen köszönöm!
2015. máj. 28. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Nekem pl nem tetszik, főleg ha bele van tűrve a póló, sokakon olyan erőltetettnek néz ki mintha azt mondaná hogy "nézzétek, nekem akkor is van ám derekam", nem is hordok, megvagyok a szokásos szimpla rövidnacival.
2015. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!