Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen cipőhöz milyen szett illik?

Ilyen cipőhöz milyen szett illik?

Figyelt kérdés

[link]


olyan cipőt szeretnék venni, és fogalmam sincs milyen ruhákat vegyek fel hozzá. fekete szűk farmer gondolom jó hozzá, és milyen felsőket vegyek hozzá?



2015. máj. 30. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Feketét vagy fehéret szeretenél venni?

Ha fehéret fekete farmerral, akkor valami olyasmit vegyél fel ami nem üt annyira ki. Ezt úgy értem, hogy pl, ha pirosat feszel fel legyen mellette piros kiegészítő.

Ha pedig fekete feketével akkor teljesen mindegy milyet veszel fel, mert a feketéhez minden illik.

Csak szerintem ne legyen túl mintás a felső, mert a cipőre figyelnek először fel és akkor az rontaná az összhatást.

2015. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ehhez bármit, ami vagány. Punk és rocker irányzatokat kedvelõk hordják elõszeretettel ezt a típusú cipõt, nagyon sok jó összeállítást láttam, akár szoknyával is. (Pl bõr, vagy tüll anyagból)

Nézz szét itt: :)

[link]

2015. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy skater fazonú szoknya is megy hozzás stílusban.

Fehér ujjatlan ing, egyszerű fazonú, fehér-piros csíkos top, egyszínű fehér, buggyos ujjú póló vagy valamilyen nagy minta/felirat

2015. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fekete mindenképpen, és köszönöm az eddigi válaszokat :)
2015. máj. 30. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
bármilyen goth/rocker öltözet illik hozzá sztem
2015. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hayley Williams szokott ilyen cipőket hordani, nem minden képen látszik, viszont az ő stílusához illik :)
2015. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fekete vagy fehér, vagy fekete-fehér gatyát, szoknyát vagy egybe-ruhát hordanék hozzá, és lazább, kevésbé testhez simuló felsőt.
2015. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!