Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Molett vagyok, szerintetek...

Molett vagyok, szerintetek felvehetek strandra ilyen bikinit?

Figyelt kérdés
Most rendeltem egy magasitott dereku bikinit fekete színű. (178/100 homokóra alak) és ne hidjétek azt higy kinuggyanós hájrétegeim vannak, sokat sportoltam, feszes böröm van az ilyen paraméterrel rendelkező nőkéhez képest.

2015. jún. 2. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
._.
2015. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kép vagy valami?Így látatlanban nem lehet megmondani!
2015. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki azt vesz fel, amit akar. Le kéne már szokni arról, hogy egy nyomorult bikiniből is elvi kérdést csinálunk. Ha jól esik, szeretnél sütkérezni benne, vedd fel! Senkinek sincs joga beleszólni.
2015. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

178 cm és 100 kg?

Ez homokóra alkat hogy lehet?

2015. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szemből nézve nekem is homokóra alkatom volt, csak ha oldalról nézve jó nagy kufferral és bendővel rendelkeztem :D (174 cm és 113 kg voltam)
2015. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mennyit és hogyan fogytál le?
2015. jún. 2. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Tavaly tavasszal voltam már 72 kg is, csak akkor kicsit besokallt a szervezetem (kimaradt a havim, hullott a hajam, kipattogott az arcom) Akkor lazítottam a diétán és 6-8 kg-ot visszaszedtem, de azt azóta is tartom. Bár a cél továbbra is, hogy 6-ossal kezdődjön a súlyom.

Hogy hogyan fogytam.... Első nekifutásra a 9o napos diétát kezdtem el. Két és fél hónap alatt lement 18 kg. Már azzal megindult a fogyás, hogy letettem a kólát, chipset, kekszeket, meg minden ilyen sz@rt, és majdnem minden este tornáztam otthon. Hol a Czanik Balázs féle capoiera volt, hol Rubint Réka. Közben kicsit utána olvastam a szálkásító diétának és lemerészkedtem egy edzőterembe is, és szépen lassan lecammogott rólam a többi kiló is.

Szeretnél Te is fogyni? :)

2015. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem kibuggyanó hájréteg nélkül sem előnyös a bikini ilyen paraméterekkel. Pont azért mondom, mert én is kb. arányaiban ennyi vagyok, és viszonylag arányosan van rajtam a felesleg (nyilván nem vagyok tökéletes testű, nem azt mondtam), nem vagyok kifejezetten hájas... de bikiniben kb. vizuális környezetszennyezés lenne kimennem a strandra, magasderekúban is.
2015. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Álljatok le szerintem!!

Fel kéne már fogni, hogy nem kell adni más véleményére! Ami neked tetszik, jól érzed benne magad akkor VISELD, CSINÁLD!

Nem itt kell kérdezgetni h.lyeségeket...Most ha mindenki azt mondja hogy rossz vagy jó akkor mi lesz? Mi fogjuk eldönteni hogy felvedd-e vagy sem? Ha már megrendelted akkor meg már amúgy is mindegy, nincs igazam?

2015. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felvehetsz. Engem fel is izgatnál!
2015. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!