Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen egy ribis ruha? Mutatná...

Milyen egy ribis ruha? Mutatnátok nekem ribis ruhákat?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2015. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: Nem prostikra gondoltam, hanem ribikre.
2015. jún. 2. 14:05
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Olyan, amiben látszik vagy amiből kinn van az ember lányának a feneke, a puncija, a melle/melltartója vagy a teljes hasa és olyan, ami ezeket éppenhogy takarja.


Farmer "rövidgatya", amiből kilátszik a fenék alsó fele. Na, ez a kép egy kicsit túlzás, de ezt találtam:

[link]


Miniszoknya, ami éppen szeméremdomb alá ér:

[link]


Leggings önmagában:

[link]

Hosszú felsővel viselve semmi gond nincs ezzel a ruhadarabbal.


Kilátszó melltartó:

[link]

[link]


Crop top:

[link]

"Tüdőgatyával" viselve ezzel sem lenne gond.


Éppenhogy takaró ruhák:

[link]

[link]

[link]


Illetve a nagylyukú neccharisnya, az meg azért, mert a hivatásosok között szinte alapdarab.

2015. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nagyon ribis, ha egy olyan ruhát vesz fel valaki, ami nem csak mélyen dekoltált, de p*csáig érő is.

Tehát vagy miniruci normál dekoltázzsal, vagy nagy kivágású dekoltázsvillantó min. combközépig érő hosszal.

2015. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
A crop top nálam határeset, nagyon jó alakú csajon nem tűnik ribisnek. Ha viszont a husi látszik, az értelmetlen magamutogatás. Amúgy remek felsorolás, még a nagyon cuppanós ruhát tenném hozzá. Egyébként azon is sok múlik hogy mivel veszi fel az illető, a balerina sokat enyhít a ribisségen, a platformos magassarkú meg ront.
2015. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon mini szoknyát lehet jól hordani de egy nagyon magassarkútól sok ruha még ribisebb lesz.
2015. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
itt kérdezed meg? Az ide írók többsége szerint, minden ribis, amit már nem mer felvenni
2015. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
a crop top szerintem nem ribis. Nekem legalábbis tetszik. Amúgy szerintem nincs olyan, hogy ribis ruha. Van, akinek jól áll, van akinek nem, van aki képes ízlésesen viselni, van, aki nem. De szerintem nincs olyan konkrét ruhadarab, amit csak ribik hordanak.
2015. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
A crop top csípőnadrággal azért elég magamutogató, undorító és közönséges, attól függetlenül, hogy a lánynak, aki hordja, milyen az alakja...
2015. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

a crop top pont, hogy nem ribis. Ez a linkelt kép meg különösen konzervatív, és jól is áll a lányon. Mért a strandon talán nem lehet látni a lányok hasát. Tök ugyanaz.


Azt viszont elismerem, hogy ez a nagyon p*csagatya, amiből kivan a csaj fél valaga az ribis.

2015. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!