Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ilyenkor gáz...

Szerintetek ilyenkor gáz hosszú farmert hordani?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan rövidnadrágban meg rövid szoknyákban járnak, de mindenesetre kevés emberen látok hosszü nadrágban. Nem gyulladok meg benne, de azért nyilván én is érzem, hogy melev van, viszont nem szívesen húznék fel még térdnadrágot sem. Egyszerűen nem viselem el magamon, nem érzem benne jól magam. Ti még vesztek fel hosszút ilyenkor vagy hülyének nézek ki?
2015. jún. 3. 19:25
 1/7 A kérdező kommentje:

*hosszú nadrágot

*meleg

:)

2015. jún. 3. 19:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is csak hosszút hordok, szerintem nem ciki
2015. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én se érzem jól magam rövidnadrágban, szoknyában.

Vékonyabb anyagú hosszú nadrágokat hordok.

Nem szoktak megnézni miatta, más is hord nyáron nadrágot

2015. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, de célszerű valami vékonyabb anyagút beszerezni, hogy azért ne legyen nagyon meleged benne
2015. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2015. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz a hosszú nadrág, ha vékony, lenge, nyári nadrágot hordasz nem valami csőfarmert ami alig szellőzik...
2015. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én is hosszú farmert hordok egész nyáron(bármennyire is megsülök benne), mert ronda a lábam.

18/L

2015. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!