Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem baj ha egy 13...

Szerintetek nem baj ha egy 13 éves lány kezes-lábosban megy esküvőre? A többi lent.

Figyelt kérdés
A 13 éves lányom egy fekete, felül kicsit gyűrt, háromnegyedes, zsebes kezes-lábosban akar menni a nőverem esküvőjére+egy fehér övvel. Lehet ilyet felvenni esküvőre? Nem gáz?

2015. jún. 5. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát én nem venném fel az biztos, főleg feketét, de amúgy van olyan overall, ami kimondottan elegáns, azok biztosan jók ilyen eseményekre is. Én esküvőre mindig rövid, csinos ruhában megyek.
2015. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Lehet kezes-lábasban menni esküvőkre, de szerintem egy 13 éves lánynak ez még túl korai...
2015. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát,köszi a válaszokat!:) Akkor majd megpróbálom lebeszélni róla. :D De rövid egybe ruhát meg nem akar felvenni..az is túl korai neki szerintem.
2015. jún. 5. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezes-lábast szerintem se, és ne is feketét. Nem az illem miatt, hanem mert szerintem egy 13 éves tinilány ne járjon feketében. De ízlés dolga. Egyébként egy térdig, vagy kicsivel afölé érő ruha teljesen oké, egy lapos talpú cipővel.

Mondjuk valami ilyesmi más színben:


[link]


Halványkék, vagy pasztellrózsaszín/pasztellzöld esetleg.

2015. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Csak az a baj, hogy elég emós lett és nem tudom, hogy rátudok-e egy ilyet adni, de megpróbálom!:D
2015. jún. 6. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az nehéz ügy akkor. :) Nem tudtam amúgy, hogy még mindig megy ez az emo őrület... :D De hordanak ők is egyberuhát:


[link]


[link]


Biztos találnátok valamit, amit elfogad, és az alkalomhoz is illik. Amit én linkeltem, az ebben a helyzetben túl hercegnős. :D

2015. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az elsőt szerintem elfogadná.:) Köszönöm a válaszod!:)
2015. jún. 6. 21:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Remélem, sikerül dűlőre jutni. :D
2015. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!