Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mi ez a nagy rövidnadrá...

Ekvinitus kérdése:

Lányok mi ez a nagy rövidnadrág mánia?

Figyelt kérdés

10 lányból 9 rövidnadrágot visel. A maradék egy meg hosszút. Elvétve látni rövid ruhát és mini szoknyát rajtatok. Pedig egy rossz szabású, bő, rövidnadrág a legcsinosabb testet is megtévesztően, alaktalanná formálja.

Viszont egy miniszoknya vagy ruha, ellentétben a gatyával, egy kevésbé formás testet is képes sokkal szebbé, szexisebbé, kívánatosabbá változtatni. Azt javaslom térjetek vissza a nőiességet szimbolizáló öltözködéshez és ne forduljatok az uniszexizmus irányába mert az zsákutca!



2015. jún. 6. 09:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 Szafica ***** válasza:
100%
Én speciel azért nem hordok szoknyát, ha Pestre megyek, mert a metrónál a huzat a nyakamba fújja. Bár ennek a fiúk biztos örülnek, én már nem annyira. :D
2015. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
100%
A 9 lányból, aki rövidnadrágot hord ki visel rossz szabású, bő rövidnadrágot? Szerintem a legtöbben tapadós, rövidnacit hordanak, ami sokkal jobban megmutatja az alakot, mint egy szoknya. Illetve én elég sok lányt látok, akiknek meg kint van a seggük a rövidnadrágból, ami szerintem elég gusztustalan, de nekem mindegy... Egyébként sem lehet mindenhova szoknyát hordani, meg nem is szereti minden lány.
2015. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem egy szoknyát, eddig rövidnacit hordtam..Barátnőm szerint előnyös, mert szerinte jó lábaim vannak.Más is mondta már, de valahogy eddig sosem mertem felvenni szoknyát :D
2015. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
100%
Én szoknyát hordok mert vastagabb a combom genetikailag. A rövidnadrág nem áll jól, pedig amúgy kényelmesebb, nem kell arra figyelni hogy felfújja a szél vagy belátnak alá... a nők pedig nem a pasik kedvéért öltözködnek, szóval nem lényeg hogy mi szexibb és nőiesebb... az embernek magának kell megfelelnie, nem másoknak.
2015. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
100%
Én szoknyát hordok mindig, mert tényleg sokkal előnyösebb, mint a short. Pedig vékony vagyok, de a mini short minden hibát kidob..ezzel együtt értem, hogy miért hordja sok lány, mert sokkal kényelmesebb.
2015. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, a nadrághoz általában kényelmesebb cipő tartozik. Amúgy egy leggings + tunika ( ilyesmi fazon [link] ) ugyanolyan alakot csinál mint egy rövid ruha.

Van aki nem is tud nyáron szoknyát hordani mert kidörzsölődik a combja.

A rövidnadrág meg semmi esetre sem uniszex :). Ha egy pasi veszi fel tuti megkapja hogy meleg!

2015. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
94%

idióta vagy.

nadrágban nem lehet valaki nőies? hol élsz te, 1830-ban?

szerinted neked öltözködnek a nők? meg minden élethelyzetben szexisek és kívánatosak szeretnének lenni? el vagy tájolva.

2015. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
91%
vannak akik pont azért nem vesznek fel szoknyát, mert az ilyen idióta fetisiszta hímsoviniszta nőtközelrőlnemlátott véglények a gatyájukba élveznek egy szoknyás csaj láttán. undorító.
2015. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
91%

"A nőknek és a lányoknak szépérzetet kell biztosítani a férfiaknak." Hát ez tényleg elég hímsoviniszta szöveg... sőt azt is mondhatnám hogy bunkó. NEKEM személy szerint SENKINEK nem kell szépérzetet biztosítanom. Főleg nem neked, akit nem is ismerek. Ha valakinek esetleg, akkor az a férjem, neki meg mindegy, ő inkább a cicikre bukik.


Nem lehet mindenkinek megfelelni és nem is szeretnék, és ezért nem vagyok hajlandó szarul érezni magam, vagy nem elég nőiesnek. Igenis hadd érezzem már magam nőiesnek nadrágban is. Örülök hogy kinőttem a tizenéves korból amikor az ember görcsösen próbál megfelelni a csordaszellemnek; és eljutottam oda hogy nincsenek önértékelési gondjaim, és papucsban is elslattyoghatok bevásárolni anélkül hogy érdekelne hogy más mit gondol. Egyszerűen nem vagyok hajlandó azzal foglalkozni hogy más szerint hogy nézek ki, sőt hogy minden egyes szembejövő szerint hogy nézek ki. Mi közöm hozzá? Neki mi köze hozzám? Semmi. Ha jó nőt akar látni nézzen tévét, nekem semmi közöm az ő problémájához; és én se terhelek vadidegeneket az én problémáimmal.


Egyébként akkor tessék a férfiaknak kicsit összekapni magukat, Magyarországon nagyságrendekkel több a csinos nő, mint a jó pasi. Vagy akár csak ápolt, jólöltözött. Ha neked csak a szoknya csinos (sőt, nem is akármilyen, ragaszkodsz a miniszoknyához), az már egyéni probléma, a pasik többségének semmi baja a rövidnacival, sőt.

2015. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
79%

7-es vagyok, tényleg ismersz? és mégis honnan? mert én téged nem. : D eléggé el vagy tévedve. húha, te nagyon haragszol valakire, hogy ilyen alantas szavakat használsz, vajon miért? csak nem megbántotta valaki a kis szoknyafetisiszta lelkedet?

" A nőknek és a lányoknak szépérzetet kell biztosítani a férfiaknak. Ezért kell csinosan öltözködni."

amúgy egy hímsoviniszta gyökér vagy, ahogy látom. szerinted a férfiakért élünk, hogy nektek tetszünk, vagy kinyaljuk a seggeteket, te nyomorék? jézusom, ennyire állatias emberrel ritkán találkozom szerencsére, nem ismerek ilyen véglényeket.

nem a másik nem miatt érdemes ápoltnak és csinosnak lennünk, hanem saját magunk miatt.

és nem mellesleg nagyon sok fiúnak bejön egy szexi farmer short, sőt.

2015. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!