Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok fiúk hogy bírjátok a...

Zozo1229 kérdése:

Lányok fiúk hogy bírjátok a meleget miben vagytok ilyenkor nemet és kort is irjatok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
72 éves vagyok és a tehén ólba vagyok.
2015. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én elég jól bírom, bár egy kis szellőtől sokkal jobb lenne a levegő. Rövidnadrágot veszek, vagy szoknyát, de azzal a combosabbak vigyázzanak, mert kidörzsölődnek. Világos pólót hordok és tornacipőt vagy szandát, de azt inkább ritkábban, mert a lábam is izzad és ráragad a sok kosz. Esetleg balerinát húzok. A napszemcsit túlzásnak tartom, de egy kis válltáska mindig van nálam. 14/l
2015. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Rövid nyári ruhákat hordok általában, vagy szoknyát vékony felsőkkel, szandállal.

29L

2015. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Rövid nadrág es nyári top


Felcipo



15/L

2015. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utálom,nem bírom a meleget, a hideget sokkal jobban...inkább fázok minthogy melegem legyen:)

14/L

2015. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hideg limonádé, jégkrém, kevés mozgás, zuhany, otthon maradok. Rosszabb esetekre van egy ventillátor is, de nem nagyon szoktam bekapcsolni.


Általában pucér vagyok vagy egy bő pizsamaalsó van rajtam.


33/f

2015. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nehezen bírom a meleget :D de jobb mint a tél ;)


Amit hordok: Converse, farmershort, bandáspóló

15/L

2015. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Félmeztelen vagyok, csak egy sztreccs boxer van rajtam a szobámban, ha kimegyek a konyhába mondjuk, akkor felveszek a pólót, de nadrágot nem, csak simán boxerbe kimegyek 19f
2015. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utálom:D

Én a kellemes kinti 18-24 fokban érzem csak jól magam. Akkor is már szinte ruha nélkül szaladgálok. Ilyenkor meg mondhatni ,,tüzelek''

A boxer többet nem bírok:D

2015. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Többnyire elég jól viselem, inkább fázós vagyok. Sort + ujjatlan vagy leggings + hosszú póló, nagyritkán ruha/szoknya. 35N
2015. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!