Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 éves nőként mit hordhatnék...

25 éves nőként mit hordhatnék ebben a melegben, hosszú nadrág helyett?

Figyelt kérdés

A farmersort szerintem tinis, azt ki is zárnám.

Az egész leggings mizériából kimaradtam, már most van egy otthoni és kényelmes.

Az ilyen skort vagy mi, szoknyanadrág meg túl trendi nekem.

Térd fölötti rövidnadrágom is van, de ezzel az összképpel meg nem vagyok kibékülve.

Biztos mondjátok majd a szoknyát. Már én is gondozom rajta, csak tartok is tőle. Egyszer volt rajtam akkor is telibe felfújta a szél.


Divat még a maxi szoknya?


Valami laza, kényelmes, de közben csinos, nőcis dolog kéne...... Már ha van ilyen.


2015. jún. 7. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Már felsoroltál mindent, mégis mi a kérdés? Ha neked semmi sem jó, maradj hosszúban.
2015. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hosszú szoknya vagy ruha. Nagyon sokféle van, a kifejezetten elegánstól a sportosig.

A térd feletti szoknyát, ruhát sem feltétlenül fújja fel a szél, ha nem olyan fazonú vagy anyagú.

2015. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Maxi szoknya az mindig divat. Nekem legalábbis nagyon tetszik. Szerintem jól tud kinézni a short(amiből nincsen kint a fél segged).
2015. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ceruza szoknya, azt nem fújja fel a szél
2015. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Egy ízléses farmersort (ami nem fenékvillantós, flitteres, meg agyon hímzett) lehet nőies a megfelelő felsővel.

Ebben pl. semmi tinis nincsen:

[link]


Vannak szövetnadrághoz hasonló rövid nadrágok is, amik kb. comb középig érnek. Minden csak az összhatás kérdése.

[link]

Nem az a lényeg, hogy mit veszel fel, hanem hogyan viseled azt. Ezt kellene megtanulni először és utána játszani a komoly, érett 25 éves nőt.

Közelebb vagyok a 30-hoz, mint te, de simán felveszek egy ilyen rövid nadrágot is.

[link]


Csak a megfelelő környezet és viselkedés kérdése az egész, nem a kor függvénye.

2015. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rengetegféle rövidnadrág van, biztos találsz olyat ami tetszik.

[link]

A leggings egyébként szerintem sokkal kellemesebb viselet, kevésbé melegít deréktájon, meg az anyaga is vékonyabb.


Szoknyából szintén van ezer féle, nekem még sose fújta fel a szél pedig van pörgősöm is. A maxi nekem személy szerint nem annyira tetszik, eléggé elnyeli az alakot, de amúgy hordható természetesen. Ilyesmit tuti nem fúj fel a szél

[link]

2015. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Elgondolkodtam a farmersorton és tényleg van olyan felsőm, amivel nem lenne tinis. Meg a maxiszoknya is be lesz vetve :)
2015. jún. 7. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért 25 évesen még nem kéne temetni magad :D

Túl tinis, meg túl trendi? Nemár. Bármit felvehetsz, ami illik az alkatodhoz.

2015. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lenből készült hosszúnadrág esetleg?
2015. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!