Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen napszemüveget vegyek?

Milyen napszemüveget vegyek?

Figyelt kérdés

Milyen napszemüveget vegyek, ha:

-férfi,

-általános használatra és biciklizéshez,

-5-10 000 Ft*,

-az első napszemüvegem lenne, nem tudom milyen állna jól, úgyhogy ha van olyan, amivel nem lehet mellényúlni nagyon, akkor az kell:)

?


*lehet több is, de mindenképp kérek mellé indoklást, mert nem sok értelmét látom a drágábbaknak, bár nem értek hozzá



2015. jún. 8. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyit szánsz rá, akkor is mindenképpen optikában vedd! :) Menj be, és mutatnak neked sokfélét! Biztosan találsz megfelelőt!
2015. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nekem volt már 4 napszemüvegem és az a tapasztalat, hogy nem érdemes olcsóknak bedőlni. Volt 6 ezer Ft-os Decatlon- ban vettem jó minőségű, utólag optikusnál bevizsgáltatva UV szűrésre és tökéletesen szűrt a lencse, de nehéz volt hordani, lecsúszott állandóan és 1-2 óra használat után nagyon tört és nem teljesen fedte le a szemet, mert kiláttam alatta. Utána vettem két Polaroid-ot 12 és 14 ezer volt, azokkal meg vagyok elégedve, polarizált lencse, jól illeszkedik és nem csúszik előre.

tehát UV szűrésre már 3-4 ezer Ft-os napszemüveg is alkalmas, de kényelemben, tartósságban nem veszik fel a versenyt a neves márkákkal, de több tízezer Ft-ot se érdemes kiadni, mert ott már csak a nevét fizeted meg.


Tehát én a Polariod-ot ajánlom, drágább egy kicsit 10000ft-nál, de kényelmes, jól véd és tartós, nekem az egyik 2011 óta szolgál, napi szinten. Kamionsofőr vagyok, de ha nem vezetek, akkor is rajtam van mindig.

2015. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 2-3 hete elmentem egy optikába, végül egy Polaroid-ra esett a választás. 15k volt, de nem bánom, mert elégedett vagyok vele, tetszik, és állítólag még jól is áll.:D
2015. júl. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!