Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipő menne ehhez a...

Milyen cipő menne ehhez a ruhához?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ehhez hasonló ruhám van, annyi hogy a mintája olyan, hogy az alján vannak hosszabb virágok, és van az aljába varrva egy gumi, amitõl nem tudja felfújnina szél, és lent marad. Arra gondoltam, hogy egy fehér rövidszárú dorkót húznék hozzá, mert amim van balerina cipõ nem igazán néz ki jól, egy ruha miatt meg nem igazán szerték venni egy új cipõt. A dorkó nem menne hozzá?



2015. jún. 8. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát izé... Szandálod nincs? Dög meleg van.
2015. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát egy kicsit fura lenne ehhez a ruhához egy tornacipő, inkább vegyél egy új balerinacipőt és vedd fel azt hozzá. :)
2015. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fehér rövidszárúval szerintem simán jó. Én is felveszem a fekete ruhámat fekete rövidszárú tornacipővel, még senki nem mutogatott rám nevetve az utcán.
2015. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!