Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony szárú fehér/bézs...

Dev5 kérdése:

Alacsony szárú fehér/bézs színű Converse cipőt hol lehet kapni 10 - 15 ezer forint között?

Figyelt kérdés

Vaterán látok 5 ezer forintért is, de gondolom mire felveszem ketté törik a cipő.Nem várok sokat az eredetitől sem, de ez lenne az első Conversem, és legalább a nyarat ki akarom vele vészelni.Visszatérve pár ilyet láttam már, de mindig lekéstem róla, mire rendeltem volna addigra elfogyott. (méretem : 43)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 8. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátom múlt pénteken vett egy farmeres anyagú és sötétkék szinű alacsonyszárú Converset Players Room üzletben. 22 ezer 20 ezer volt. 10-15 ezerért sehol nem kapsz. 19990 Ft volt az összes sima Converse, ami akkor 17990 Ft ha van Players Room klubkártyád ami viszont 1 évre 5000 Ft.

Ha eredetit akarsz akkor többet kell rászánnod.

Amúgy meg nem egy nyarat húz ki, az én fehér magasszárúm 4,5 éves és a felirat kopott meg rajta de se szakadás se leválás pedig mosógépben mosom.

2015. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legalább 3 nyarat "át fogsz vele vészelni", de úgy, hogy közbe hordod tavasszal, ősszel.

Mondhat bárki bármit, tapasztalat. 5 éve hordok Converse cipőt

2015. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.Ma vettem egyet itt a helyi cipőboltban 19ezer forintért.Fehér alacsony szárú, és remélem bírni is fogja.:)

Mondjuk gondolom mindketten figyeltek rá.Például szerintetek a hétvégi kerti partira felvehetem szerintetek, mert amúgy fűben lesz a helyszín, és nem hiszem, hogy egészséges lenne a cipőre, ha véletlen iszok is és nem figyelek oda..

2015. jún. 10. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok. Ne felejtsd el hogy ez egy cipő, amit hordasz. Nyilván nem lenne jó ha baja lenne, nem volt olcsó, de ne tedd vitrinbe. Ha koszos lesz letakarítod, kimosod. Gépi mosáskor a fűzőt vedd ki nekem lejöttek a végéről a vacakok és alig találtam olyat ami bele passzolt a cipőbe.

Érezd jól magad és vedd fel a cipőt. Nem sok értelme van ha mindig steril környezetben hordod, akkor szinte sose vehetnéd fel.

2015. jún. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!