Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér vagyok. Felvehetem ezt...

Kövér vagyok. Felvehetem ezt a ruhát?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 10. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan.
2015. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem a legelőnyö9sebb. Ha kövér vagy, ne viselj térd fölött érő ruhát, a hosszabb slankít wgí kicsit.
2015. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is van jobb fazonú neked, de nem rossz ez sem. Nyugodtan felveheted.
2015. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem az alakoddal van a baj, szerintem ez a ruha kicsit zsákszerű. De nyugodtan felveheted.
2015. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a képen?

Szerintem egészen jól áll.

:) Vedd fel nyugodtan.

Szerintem a bokéig érő ruhákban néznek ki úgy a kövér csajok, mint egy hatalmas felhő. Ezzel a térdig érő ruhával semmi baj nincs.

2015. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond vele.
2015. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalhatatlan, ha nincs más jó lesz ez is. De ha van lehetőség, inkább olyat vegyél, aminek van egy kis ujja, mert a karod miatt előnyösebb lenne sokkal. Plusz ezt az övet se kéne rátenni, szerintem nem is a ruha része alapból, ugye? A nyakán strasszok, az övön gyöngyök? Nem jó. Főleg hogy ott buggyan a ruha és olyan, mintha két pár melled lenne, kicsit vicces. Ha ragaszkodsz az övhöz, akkor se ezt rakd rá szerintem. És szerezz alá egy jó alakformáló fehérneműt.
2015. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy kövér ahhoz, hogy ruhát viselj, de ez a ruha béna. Fölöttem leírták, hogy miért. Én is a zsákszerű szóval tudnám leginkább leírni, deréktájt nagyon előnytelen, de mindenkinek az lenne. Szerintem ha követné az alakod valamennyire, akkor az sem lenne gond, hogy nincs semmi ujja.
2015. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felveheted simán.
2015. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az öv hozzá van, oda is van erősítve a ruhához, de megprobálok keríteni egy másikat ezt pedig valahogy eltávolitom onnan.

Milyen fazonú állna jol/jobban?

2015. jún. 12. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!