Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki lányként fiú ruhákat...

Ciki lányként fiú ruhákat hordani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is, nem arról van szó, hogy minden cuccomat a fiúrészlegről veszem, szó sincs róla. Csupán néha egy-egy póló vagy sapka nagyon megtetszik, és ilyenkor megvásárolom. Sokkal sokszor kényelmesebbek is, mint a lányoknak készített ruhák. Nem tudom, ez cikinek számít-e, vagy sem, de mindig jól tudom hordani ezeket a darabokat a lányosabb ruháimmal is, szóval nem hiszem, hogy fiús külsőm lenne tőlük. Plusz, nagyon szeretem a koreai és a harajuku stílust, és ezekhez jól illenek az ilyen dolgok. Csak érdekel, hogy szerintetek ez furcsa-e.



2015. jún. 14. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Én is szoktam fiú ruhákat hordani. Mondjuk mostmár csak 4 pólóm van, 2 zenekaros, 2 mesefigurás, jaaj, és mégegy family guyos pulcsi. :DD de régebben többet hordtam. Voltak férfi pulcsijaim is, hatalmasak voltak. :DD

Szerintem nem ciki. :)

19/L

2015. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem. Sőt a leírásból ítélve valszeg észre se venném, hogy a férfi osztályon vetted a cuccot.
2015. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

én is szeretek venni fiú ruhát, a barátnőim is, de nem öltözködünk full fiúsan. szóval nem ciki. korea meg je. : D

25L

2015. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Pont holnap készülök venni a Tescoban néhány HP-s férfipólót. Pedig abszolút nőies vagyok öltözködésre, szoknyák, ruhácskák. Egyáltalán nem ciki néha átkukkantani a férfirészlegre.
2015. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha jol allnak akkor semmi problema nincs vele szerintem :)
2015. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2015. jún. 14. 23:58
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Felsôim negyede a férfi osztályról származik, és bátran hordom ôket. Valóban nagyon kényelmesek és egyfajta "biztonság érzetet" ad. Korea for life! :D
2015. jún. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Csak fordítva ciki, férfinak női ruhát.
2015. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mevikee válasza:
70%
Nem ciki :) Én lány vagyok, a hajam is rövid. A koreai stílust én is szeretem, a példaképem Amber [f(x)], érteni lehet miért vagyok ilyen fiús :) az évzáróra is sapeszban mentem el :D én szerintem nem ciki...
2015. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Ilyet én is szoktam, egyáltalán nem gáz. Múltkor is vettem egy fekete pólót, amin egy csontváz gördeszkázik. :D
2015. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!