Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek milyen haja, sminkje,...

Kinek milyen haja, sminkje, ruhája, cipője volt/lesz az általános iskolai ballagáson?

Figyelt kérdés
Nekem szombaton lesz, de tudom, hogy sok iskolában már múlt héten volt. Kíváncsi lennék ezekre.:) köszi;)

2015. jún. 15. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Nekem fekete magas derekú szoknya feher konyekig felhajtott inggel, es fekete 9 centis magassarkú. A hajamat a fodrász becsavarta, és feltűzte, oldalt pedig volt egy fonat, az is feltűzve. Sminknek: kis korrektor, púder, szemöldökformázó, barna szemhéjpúder, barna szemceruza, szempillaspirál, szajfeny. (Ez lehet kicsit soknak tűnik, de nagyon természetes volt, főleg úgy, hogy a szemhéjpúder és szemceruza kivételével a többit mind használom mindennapokon)
2015. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként neked mi, hogy lesz? :D
2015. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egy fekete lapos talpú balerinacipőre gondoltam(amúgy is magas vagyok). Egy combközépig érő, lenge, necces, virágos szoknya. Hozzá pedig egy vékony anyagú, felül csipkés, vállánál fodros felső. Hajam szerintem begöndörítve lesz és oldalra alul egy copfba fogva. A sminket pedig magam csinálom. Kis barnás árnyalatok szemhéjpúderből, vékony tusvonal, kis szemceruza és persze a szempillaspirál.
2015. jún. 16. 13:47
 4/6 A kérdező kommentje:
De ami még eszetekbe jut vagy van jobb ötletetek, nyugodtan írjatok le! Addig még van idő gondolkozni. Akár ilyen is érdekel, hogy körmöt esetleg volt-e dïszítve, stb....bármi ezzel kapcs.-ban:)
2015. jún. 16. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nekem egy ujjatlan kis feher ing volt,rajta a voros nyakkendovel (az egesz osztalynak ilyene van),egy magasitott dereku ceruza szoknya ami a terdem fole ert,es egy 6-7 centis magassarku.

A hajam be volt gondoritve,es nagyon elegedett voltam,kicsivel a mellem ala ert es nagyon tetszett mindenkinek:)

A kormom olyan voros volt mint a nyakkendo.Szempillaspiral volt rajtam es a boromnel kicsivel sotetebb ruzs:)

Viszont elfelejtettem fulbevalot es karkotot felvenni ami csak most jutott eszembe:o

2015. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nálunk nem lesz nyakkendő, de nem is illene a ruhámhoz.

2015. jún. 17. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!