Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik Triangl fürdőruha a szebb?

Melyik Triangl fürdőruha a szebb?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


Elsősorban a színek közül melyik a szebb, és melyik állna jól egy átlagosan napbarnított (szóval nem szolizok, és nem vagy annyira barna) és sötétbarna hajú lánynak?

Egyébként duci is vagyok, szerintetek mennyire gáz így?

Ha a formák és a színek közül nektek egyik sem tetszik, az oldalról még ti melyiket javasolnátok?



2015. jún. 18. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy "duci" és mennyire előnyös neked a triangl bikini, de a kettő közül a modellen az első szerintem jobban néz ki.

f18

2015. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2015. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is a modell alapján mondom, hogy az első.
2015. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az első gyönyörű, a második nem igazán tetszik nekem :)
2015. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig válaszokat! És kb 174cm-hez vagyok olyan 70kg, szóval elég távol állok ezektől a modellektől, a combom és a hasam a vastagabb, de végülis, eddig is hordtam fürdőruhát, ez mennyiben lenne más? :)
2015. jún. 18. 18:33
 6/18 A kérdező kommentje:

[link]


Végre találtam nem 20kilós modelleken tökéletesen álló képet is róla! A mellem nincs ennyire lent, és szerintem nagyobb is, a bőröm barnább, viszont a comjaim szélesebbek, és szerintem a hasam is jobban kitüremkedig előrefele (főleg ülve)

2015. jún. 18. 18:38
 7/18 A kérdező kommentje:

[link]

talán pont így nézek ki, csak a mellem nem ilyen nagy, és nincs ennyire lent, viszont a combjaim még mindig vastagabbak.

2015. jún. 18. 18:41
 8/18 anonim ***** válasza:
Értem. Hát ha tényleg úgy nézel ki, ahogy itt a lány és ahogy leírtad, nem hiszem, hogy rosszul állna. Az első szebb.
2015. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

úgy látom, ennek a borzadálynak idén nagy diadalmenete lesz


hát egészségetekre


jövőre már mindenki röhögni fog rajta

2015. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj utolsó, de tavaly nem sok ilyet láttam, mellesleg fiú szemmel tök jól néznek ki. Persze ízlések és pofonok. Nem hiszem, hogy jövőre is divat lesz majd, de idén még simán belefér.
2015. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!