Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen népszerűtlen a...

Miért ilyen népszerűtlen a tankini? Hol van belőle választék?

Figyelt kérdés

XS-es, vagy S-es a méretem, de bárhol keresek tankinit, mindenhol csak L-estől XXL-ig van, van ahol meg egyáltalán nincs is. Egyrészes sincs. Mindenhol csak bikinit lehet kapni.

Hozzám a New Yorker, H&M, C&A, Bershka stb. árfekvése áll a legközelebb, de ezeken a helyeken eddig nem nagyon találtam mást, csak bikinit.

Nagyon örülnék akár egy sima, fekete egyrészesnek, egy ízléses, szép szabású tankininek, vagy még egy olyannak is, aminek a közepén van anyag (nem tudom, hogy hívják).


Tudnátok mondani a föntiekhez boltot, ahol nem csak bikinik vannak kis méretben?


(rendelni azért nem szeretnék, mert az nekem nagyobb macera, mint elmenni, és megvenni. Úgysem nagyon megyek strandra)


A válaszokat előre is köszönöm :)



2015. jún. 19. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A bon ptixben vannak csinos tankinik. De ez egy internetes áruház.
2015. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És gondolom nagyon drága :/


A Tescoban még nem néztem, majd oda is elmegyek, hátha találok ott olcsóbban.

Mondom, azért, hogy egy évben egyszer felvegyem nem érdemes drágán venni. A kínai-féléket azért nem szeretem, mert általában ízléstelenül néznek ki.

2015. jún. 19. 13:56
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja, első, köszönöm a választ, ment a zöld :)

Jöhetnek még :)

2015. jún. 19. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Idén még nem néztem, de tavaly nagyon jó egyrészesek voltak a tescoban, xs is volt és baromi csinosak voltak. Sajna nekem nincs mellem, úgyhogy az egyrészesek sosem jók rám, mert ami fenékben jó azt felül nem töltöm ki, pedig sokkal jobban tetszenek mint a bikinik:(

Tankini is volt egy-kettő ha jól emlékszem, de abból ott sem volt nagy választék.

Ami középen kapcsolódik össze az a trikini, az is volt tán egyféle fekete, de abban már nem vagyok biztos, hogy ott láttam.

2015. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem sincs mellem, a fenekem meg nagy, de így is az egyrészest, a tankinit, vagy a trikinit preferálom. Inkább keresgélek egy fél életen át, minthogy bikinit vegyek fel :D
2015. jún. 19. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
online a h&m és az f&f oldalán láttam szép egyrészes fürdőruhákat
2015. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, azóta voltam a Tescoban, és ott valóban szépek voltak. Az egyetlennek, ami állt is rajtam valahogy viszont idétlen mintája volt.

Próbáltam egyrészest is, de rájöttem, ami jó rám, azt alig bírom magamra fölküzdeni, és úgy nézek ki benne, mint egy kötözött sonka. Szóval az egyrészes kilőve. Auchanban vett már valaki? Vannak jók?

2015. jún. 19. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!