Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csak bikinit árulnak...

Miért csak bikinit árulnak mindenhol?

Figyelt kérdés

A múltkor feltettem egy ehhez hasonló kérdést, de ott a lényeg az volt, hol van olyan hely, ahol nem csak bikinit lehet kapni.

Most konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy miért csak bikiniket árulnak? Mi lehet az oka ennek? Mi ez a bikini mánia? Csak a Tescoban van másfajta fürdőruha is.

Más ruhaüzletekben kizárólag bikinit láttam. Miért?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. jún. 20. 15:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja, azt hozzátenném, hogy "szerintetek".


Szerintetek miért csak bikinit árulnak mindenhol?

2015. jún. 20. 15:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt vettem észre, hogy a bikinik mellett van egy egyberészes sor is...Tulajdonképpen ahol eddig jártam, ott ha volt bikini, akkor volt egyberészes is. (Veszprém megye)
2015. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De jó neked :D

Akárhány plázában, akárhány boltban voltam, (H&M, New Yorker, C&A, Bershka stb.) ott csak bikiniket lehetett kapni...

2015. jún. 20. 16:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. A többség bikinit hord, biztos ez éri meg jobban vagy nem tudom. Én tavaly óta keresek olyan egyberészest vagy tankinit, ami fiatalos és jól néz ki nem pedig olyan nagymamás. Nem akarom mutogatni magam, mert nincs mit, ezèrt nem húzok bikinit, de azért néha én is strandolnék. Igaz, vidéken élek, de sem a Tescoban, sem a H&M-ben vagy a C&A-ban nem láttam...
2015. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te csak egyszerűen nem vetted észre azokat, mivel az összes említett boltban van egyberészes és sok helyen trikini is. Tesco, H&M, New Yorker, C&A, Bershka, ezekben mindig van egyberészes minimum. Persze gondolom bikiniből több van, mivel azt veszik a legtöbben. Kínai boltokban is mindenféle szokott lenni. Tankini az ami talán a legritkább.
2015. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Többen vesznek bikinit. Strandon szinte mindenkin az van. Olyan helyeken ahova idősebbek járnak (termálfürdők, Hévíz) pl rengeteg egyrészes van, sportboltokban szintén.
2015. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5, azokon a helyeken, ahol én voltam, csak bikinik voltak. Két H&M-et végignéztem, egyikben sem volt tankini, vagy egyrészes. Még trikini sem. C&A-ba szintén nem volt. A többi helyen sem. Az egész boltot végignézem, a fürdőruha részleget meg 5x, csak észrevettem volna, ha lett volna...

Igen, eddig az egyetlen hely, ahol láttam másfajtát is, az a Tesco.

Ott viszont csak egyet találtam, amiből a legkisebb méret nem nagy mellben...annak meg a mintája volt idétlen.

A másik kettő vagy úgy állt a mellemen, mint egy üres tálka, vagy lógott rajtam az egész, a masni meg viccesen lifegett rajta :D

Fel kéne adnom?

Vagy majd megveszem az idétlen mintásat...úgysem lesz rajtam egynél többször :D


Azért még jöhetnek válaszok, kíváncsi vagyok, ki mit gondol :)



Amúgy azt nem értem, hogy mi ez a bikini mánia? Valaki írta itt is, hogy arra nagyobb a kereslet...de...

Hogy nem érzik magukat kellemetlenül bikiniben pl. a molettebb lányok, ha én, az felső xs-es méretemmel a világért sem vennék fel bikinit?

2015. jún. 20. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tényleg sok helyen csak bikinit árulnak, ami tényleg vicces, mert azért nem ilyen magas a bikiniben jól kinéző testtel rendelkező nők aránya. Én túlsúlyos vagyok, hát, végigjártam pár üzletet, míg találtam olyan egyrészest, ami nem nagyis, nem ízléstelen vagy gagyi (mint pl. a kínai piacos egyrészesek jó része), nagyjából tart mellben meg nincs kivagdosva több helyen, és lehetőleg nem több 10 ezer Ft-ba kerül, mint a Triumph... én csak a Tescóban meg a KIKben találtam ilyesmit.

Amúgy manapság már a túlsúlyos lányok egy része is tojik bele, hogy rejtegesse a testét, és inkább a kényelem meg a barnulás a fontos neki, mint hogy mit gondolnak róluk. Én még azért nem vagyok ilyen szinten :D. Plusz van az a kategória is, akinek teljes testképzavara van, és 10-15 kiló plusszal nég azt hiszi, mennyire vékony, na azok nyilván a bikinikra fognak rácuppanni...

2015. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2015. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a hervisben láttam tankinit és egyberészest is.
2015. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!