Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Saját tervezésű ruhát szeretné...

Saját tervezésű ruhát szeretnék hordani. Hol találok olyan embert aki megcsinálja nekem? Varrónő alkalmas erre?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, gyerekkoromban mentünk egyszer varrónőhöz, vittük az anyagot amit megvettünk méterárú boltban, és lerajzoltuk a nőnek, hogy mit akarunk. Aztán leméregetett és 1 hét mulva megvarrta. Nagyon feszült rajtam, elég szűkre szabta, anyám mégis kifizette, felvettem egyszer, aztán többet nem. Ez ilyen fekete bársonyszerűségből, valami ünnepi ruha volt.
2015. jún. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, egy jo varrono megcsinalja neked, csak magyarazd el pontosan mit akarsz, es az se art ha viszel peldakent egy ahhoz hasonlo szabasu ruhat, amit te szeretnel, h keszitsen.
2015. jún. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogy mit terveztél és hogyan. Alapvetően meg tudja csinálni egy varrónő, persze. De ha odaállítasz valami extrém, fűzős nagyestélyi tervével, azt már nem varrja meg bárki - aki igen, az meg nem lesz olcsó. Az is megesik, hogy megálmodsz valamit, csak gyakorlatban nem kivitelezhető, vagy meg lehet csinálni, csak nem úgy és olyan anyagból...

De ha egy egyszerű darabról van szó és nem vagy teljesen fafejű, akkor biztos meg lehet csinálni (kérdés mennyiért, lehet olcsóbb készen megvenni), ha meg tényleg nem bonyolult, szerintem rokonok, ismerősök közt is találsz hobbi-varrót. :)

2015. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!